PODPOWIEDZI:

TL-WDR4300 – dwuzakresowy router gigabitowy dla wymagających

TL-WDR4300 – dwuzakresowy router gigabitowy dla wymagających

Szybka i stabilna sieć bezprzewodowa, 4 gigabitowe porty LAN, gigabitowy port WAN oraz dwa wielofunkcyjne porty USB 2.0, to niektóre zalety routera TP-LINK TL-WDR4300.

TL-WDR4300 (Wireless Dualband Router) to najszybszy i najbardziej zaawansowany router w ofercie TP-LINK w standardzie Wireless N. Pozwala na zestawienie sieci bezprzewodowej pracującej symultanicznie w dwóch zakresach częstotliwości – 2,4 i 5 GHz. Umożliwia to równoczesne przesyłanie danych w dwóch pasmach z prędkościami wynoszącymi odpowiednio 300 i 450 Mb/s. Sprzętowa akceleracja NAT znacznie przyśpiesza transmisję danych, co przyda się szczególnie użytkownikom korzystającym z szybkich łączy internetowych.

Gigabitowy port WAN i 4 gigabitowe porty LAN zapewniają najszybszą komunikację w sieci przewodowej. Rozwiązanie takie pozwala na płynną transmisję multimediów, również tych w najwyższej rozdzielczości i jakości. Dodatkowo funkcja serwera mediów zapewnia swobodne korzystanie z udostępnionych filmów, muzyki i zdjęć z poziomu konsol (Playstation 3 i XBOX 360) oraz telewizorów i odtwarzaczy multimedialnych z obsługą sieci. Dwa porty USB pozwalają na współdzielenie drukarki oraz zasobów dysków zewnętrznych wszystkim użytkownikom naszej sieci.

TL-WDR4300_2

Router TP-LINK oferuje również opcję konfiguracji serwera FTP, za pomocą którego uzyskamy zdalny dostęp do wybranych plików z dowolnego miejsca na świecie.

TP-LINK TL- WDR4300 mimo rozbudowanych funkcji pozwala na prostą i intuicyjną obsługę. Na obudowie routera znajdziemy m.in. przycisk Wireless On/Off, służący do włączenia lub wyłączenia sieci bezprzewodowej oraz przycisk WPS - do szybkiej aktywacji bezpiecznego połączenia bezprzewodowego z wykorzystaniem szyfrowania WPA2. Dla osób bez większego doświadczenia w zaawansowanej konfiguracji routerów pomocna będzie aplikacja Easy Setup Assistant, dzięki której, krok po kroku, każdy będzie mógł zestawić bezpieczne i szybkie połączenie z internetem.

Router TP-LINK TL- WDR4300 objęty jest 24 miesięcznym okresem gwarancyjnym i dostępny w sugerowanej cenie 379 zł brutto.

blog comments powered by Disqus
TL-WDR4300 – dwuzakresowy router gigabitowy dla wymagających