PODPOWIEDZI:
Weekendowe Promocje na sprzęt RTV i AGD

Pierwszy odtwarzacz 3D od Panasonica

Pierwszy odtwarzacz 3D od Panasonica

Panasonic prezentuje pierwszy, przystosowany do odtwarzania filmów 3D, odtwarzacz Blu-ray – DMP-BDT300. We współpracy z odpowiednim telewizorem 3D urządzenie pozwala na projekcję trójwymiarowych seansów w rodzinnym zaciszu domowego salonu.


Blu-ray Panasonic DMP-BDT300 jest naturalnym uzupełnieniem trójwymiarowego zestawu kina domowego. Urządzenie pozwala na wyświetlanie filmów 3D m.in. za pośrednictwem telewizora serii VT20 oraz aktywnych okularów.

panasonic blu-ray

Odtwarzacz zapewnia możliwość wyświetlania filmów 3D w jakości Full HD z nośników Blu-ray oraz filmów 2D z nośników DVD i Blu-Ray.

Poza możliwością odtwarzanie trójwymiarowych materiałów, DMP-BDT300 posiada szereg rozwiązań, które zwiększają jego użyteczność.

Został on m.in. wyposażony w moduł Wi-Fi (a,g,b oraz n), który zapewnia bezprzewodowy dostęp do funkcji VIERA CAST. Pozwala ona na przeglądanie treści najpopularniejszych serwisów internetowych, jak You Tube, Picassa, Eurosport czy serwisów pogodowych bezpośrednio na ekranie telewizora.

DMP-BDT-300 posiada również moduł DLNA, który zapewnia bezprzewodową łączność z kompatybilnymi komputerami osobistymi. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownicy mogą odtwarzać materiały multimedialne, zgromadzone w pamięci domowego PC.

blog comments powered by Disqus
Pierwszy odtwarzacz 3D od Panasonica