PODPOWIEDZI:

Niebawem na rynku pojawi się gra Elemental: Fallen Enchantress - Legendary Heroes

Niebawem na rynku pojawi się gra Elemental: Fallen Enchantress - Legendary Heroes

Techland poinformował nas, że już 20 listopada na rynku pojawi się kontynuacja znakomicie przyjętej przez fanów gry Elemental: Fallen Enchantress - Legendary Heroes. Gra jest turówką, osadzoną w klimatach Fantasy. Posiada najlepsze cechy gatunku. Cena to jedynie 69,90 zł na platformę PC.

Elemental: Fallen Enchantress - Legendary Heroes jest najnowszą propozycją Techlandu, którą już za kilka dni będzie można nabyć w sklepach w całej Polsce. Gra jest dziełem firmy Stardock, a konkretnie zespołu ludzi, który we wcześniejszych etapach swojej kariery odpowiadał za niektóre z produkcji z legendarnej serii gier strategicznych - Civilization.

"Ogromnie się cieszymy z możliwości zaoferowania naszym graczom tak wyjątkowej strategii, jaką jest Legendary Heroes.” – komentuje Tomasz Gawlikowski, Kierownik Marketingu Wydawnictwa Techland. „Gra utrzymana jest w ponadczasowym klimacie klasycznego fantasy. Jej rozbudowane możliwości rozgrywki, przyciągająca oko grafika i wyjątkowość konwencji, zadowolą nawet najbardziej wymagających graczy. Potwierdzeniem
tego są oceny mediów na całym świecie.”
– dodaje Gawlikowski.

(Metascore: 80 - https://www.metacritic.com/game/pc/fallen-enchantress-legendary-heroes).

 Elemental: Fallen Enchantress - Legendary Heroes

Legendary Heroes to samodzielne rozszerzenie do strategicznej gry turowej, utrzymanej w klimacie mrocznego fantasy Elemental: Fallen Enchantress.Ta edycja wprowadza liczne zmiany w gameplayu. Poprawie uległa oprawa graficzna, dokonano usprawnień w systemie werbowania oraz rozwijania Czempionów (nie musimy ich już szukać po mapach – zgłaszają się do nas sami) oraz oferuje wiele nowych zaklęć i umiejętności. Warto także dbać o rozwój swojego imperium, bo to od jego rozmachu będzie zależało to, kto będzie oferował nam swoje usługi. Kolejnym bardzo pomocnym usprawnieniem jest dodanie oddzielnych drzewek cech dla Czempionów, dzięki czemu gracz samodzielnie planuje rozwój ich kariery. Godnym uwagi jest także fakt, że dodana została opcja werbowania herosów z innych, niż ludzka, ras. Legendary Heroes to także zmiany w systemie bitew, dodatkowe umiejętności dla frakcji oraz wszystkich typów uzbrojenia. Pojawiają się też nowe potwory i zaklęcia (np. ściana ognia, wysysanie życia z przeciwników poprzez dotyk itp.).

blog comments powered by Disqus
Niebawem na rynku pojawi się gra Elemental: Fallen Enchantress - Legendary Heroes