PODPOWIEDZI:

Sprawiedliwość na drodze według Geniusa

Sprawiedliwość na drodze według Geniusa

Firma Genius przedstawia rejestrator trasy DVR-535 z kątem widzenia 120 stopni, nagrywający w rozdzielczości HD 720p W dzisiejszych czasach nagrania z podobnych urządzeń często przydają się kierowcom do udowodnienia winy podczas kolizji. Sprzęt dla ceniących sobie sprawiedliwość na drogach naszego kraju.

Urządzenie firmy Genius DVR-535 nagrywa w rozdzielczości 1280x720, przy 30 klatkach na sekundę.

DVR-535

Odtwarzamy nagrania na 2,4-calowym ekranie z matrycą TFT. Dzięki kątowi widzenia wynoszącemu 120 stopni kamera ma szerokie spojrzenie na wydarzenia na jezdni.

Nagranie może być kluczowym dowodem w przypadku uczestniczenia w kolizji. Rejestracja jest możliwa także po zmroku, dzięki lampie podczerwieni.

Zobacz też: Ranking kamer samochodowych

Filmy w formacie AVI zapisywane są na kartach Micro SD o pojemności do 32GB. Materiały nagrane dzięki DVR-535 można przenieść do komputera za pomocą kabla USB bądź czytnika kart SD.

DVR-535

Urządzenie zasilane jest ładowarką samochodową, dzięki czemu kamera zaczyna pracę automatycznie podczas rozruchu auta. Dodatkowe źródło zasilania stanowi wbudowana bateria litowo-jonowa.

Genius DVR-535

W skład zestawu wchodzą: rejestrator DVR-535, ładowarka samochodowa, uchwyt mocowania do szyby, kabel USB i instrukcja w języku polskim.

Rejestrator jazdy Genius DVR-535 objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta. Sugerowana cena detaliczna to 159 zł.

blog comments powered by Disqus
Sprawiedliwość na drodze według Geniusa