PODPOWIEDZI:

H Wireless nowe słuchawki bezprzewodowe od Steelseriesa

H Wireless nowe słuchawki bezprzewodowe od Steelseriesa

Z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach firma SteelSeries proponuje niesamowite słuchawki bezprzewodowe klasy premium. H Wireless to idealne rozwiązanie dla osób korzystających z wielu źródeł dźwięku, kompatybilne są przede wszystkim z konsolami Xbox/Playstation (również next gen), a także komputerami PC/MAC, urządzeniami mobilnymi, zestawami audio, kinami domowymi, itd. Zapewni to maksymalną wygodę i potrzebę posiadania jedynie jednych słuchawek dla urządzeń w całym domu.

BEZPRZEWODOWA WYDAJNOŚĆ

W modelu H Wireless zastosowano najnowsze przetworniki, by osiągnąć jak najlepszą jakość audio oraz dźwięku przestrzennego w technologii Dolby:

− Dolby Digital – reprodukcja wielokanałowego dźwięku przestrzennego

− Dolby Headphones – dźwięk przestrzenny 7.1 w słuchawkach

− Dolby Pro Logic IIx – optymalizuje dźwięk przestrzenny dla jak najwierniejszych efektów

H Wireless

Producentów słuchawek bezprzewodowych zawsze nurtował jeden problem. Opóźnienia przesyłanego sygnału oraz interferencje. W słuchawkach H Wireless użyto najlepszej w swojej klasie technologii, by wyeliminować te przeszkody i zapewnić gładką bezprzewodową rozgrywkę bez lagów.

Dzięki systemowi frequency-hopping osiągnięto maksymalną wydajność, system wyszukuje i dobiera najdogodniejsze częstotliwości w locie. Cały czas więc cieszymy się znakomitą jakością dźwięku.

INNOWACYJNE OPCJE DLA GRACZY

Słuchawki H Wireless wnoszą na rynek dwie nowe funkcje stworzone specjalnie dla graczy:

− ChatMix – pozwala użytkownikom na odpowiedni balans między dźwiękiem z gry a

komunikacją głosową

− LiveMix – jeśli gracz nie chce samemu ustawiać balansu między dźwiękiem z gry a

komunikacją głosową, ta funkcja zrobi to za niego automatycznie, zmniejszając głośność

gry, kiedy wykryty zostanie głos

H Wireless

DŹWIĘK STEELSERIES: WSZĘDZIE Z ŁATWOŚCIĄ

Słuchawki H Wireless to definicja swobody i uniwersalności. Nie tylko dla posiadaczy PC lub konsol, bez problemu połączą się także z urządzeniami mobilnymi. Poza tym posłużą do kompletu z kinem domowym, Apple TV lub streamowania.

Czarne słuchawki z kontrastowym, błyszczącymi i matowymi wykończeniami mają w praktyce nieograniczony czas działania. Do zestawu dołączane są bowiem dwie 20-godzinne wymienne baterie litowo-jonowe.

Korzystać z nich możemy naprzemiennie, co pozwala jednej z nich być zawsze gotowej do pracy. W H Wireless zastosowano lekką konstrukcję z pianką memory foam w muszlach i pałąku dla maksymalnego komfortu, nawet podczas wielogodzinnych maratonów gier czy filmów. Wysuwany mikrofon wyposażono w LED-owy identyfikator wyciszenia. Port Sound Share umożliwia dzielenie się dźwiękiem z innymi osobami – wystarczy podłączyć drugą parę dowolnych słuchawek.

H Wireless

Słuchawki H Wireless możemy kontrolować dwojako, z poziomu słuchawek lub przy użyciu transmitera. Bez wstawania z fotela dostępne są wszystkie funkcje.

Dodatkowo użytkownicy będą mogli zachować do 5 profili, które ułatwią i przyspieszą przenoszenie się między różnymi platformami (np. profil PC, TV, konsola, itp.) czy gatunkami gier. Jasny wyświetlacz OLED wyraźnie pokazuje aktualne ustawienia, dźwięku, Dolby czy poziom naładowania baterii. Transmiter to małych rozmiarów pudełko, które bez problemu zmieści się na biurku PC lub szafce telewizyjnej, obok kina domowego.

Dzięki bogatemu zestawowi wejść i wyjść współpracować mogą z wieloma sprzętami. Dostępne są: USB (mini), Optical In i Out (S/PDIF), Analog In (3.5mm, 3-pole) oraz Chat Out (3.5mm, 3-pole)

Bezprzewodowe słuchawki SteelSeries H Wireless są już dostępne w zamówieniach pre- order w oficjalnym polskim sklepie internetowym SteelSeries. Sugerowana cena wynosi ok. 1250 PLN. Więcej informacji o modelu H Wireless można znaleźć na stronie https:// steelseries.com/products/audio/steelseries-h-wireless

blog comments powered by Disqus
H Wireless nowe słuchawki bezprzewodowe od Steelseriesa