PODPOWIEDZI:

Apple zaprezentuje trzy nowe urządzenia!

Apple zaprezentuje trzy nowe urządzenia!

Gigant z Cupertino powiększy swoją gamę urządzeń o trzy nowe smartfony! Czyżby Apple miało postawić tym razem na ilość, a nie jakość? Może tym razem każdego z nas będzie stać na nowego iPhone'a? Zapraszam do lektury!

Każda szanująca się firma, musi reagować w odpowiedni sposób na zachowania rynku. Stale słuchać potrzeb otoczenia oraz w pewien sposób go stymulować. Panowie ze słonecznej Kalifornii nie jednokrotnie pokazali nam, że znają się na rzeczy jak nikt inny. Każdy kolejny rok przynosił nam nowiutkiego iPhone'a, ale tym razem ma dojść do pewnej zmiany!

new iphones

Jak donoszą nam zaufane źródła, Apple w swej jesiennej ramówce zaprezentuje nam aż trzy nowe smartfony! Dzięki takiemu rozwiązaniu, gigant ma zamiar poszerzyć swoje zasięgi i otworzyć się na potrzeby różnych grup odbiorców. Mówimy tutaj o modelu iPhone Xna sterydach, słuchawce o olbrzymiej matrycy (6.5-cala) oraz tanim telefonie, który będzie odpowiednio okrojony z poznanych nam niedawno "ficzerów"... z iPhone'a X, rzecz jasna!

Najnowszy iPhone Nie Jest Dla Ciebie? Koniecznie Zobacz Nową Galaktykę Samsunga>>>

iPhone X

Niemalże pewne jest to, że dwa pierwsze modele będą wyposażone w ekran typu OLED, ale ostatni otrzyma klasyczne LCD. Nie wiem jak Wy, ale ja tutaj wyczuwam pewien problem, który narodził się przy okazji prezentacji iPhone'a 5C. Urządzenie  miało być dla niemalże "szarego Kowalskiego", a okazało się, że był niewiele tańszy od modelu flagowego! 

nowe modele iphone 2018

Łącząca wszystkie trzy słuchawki cechą, będzie technologia rozpoznawania twarzy, Face ID. Czy będziemy mogli doszukiwać się jakiejś małej rewolucji? Najpewniej czeka nas swoista powtórka, jak miało to miejsce w przypadku Samsunga Galaxy S9. Na premierę przyjdzie nam jeszcze poczekać... aż do jesieni tego roku. Co o tym sądzicie? Zapraszam serdecznie do komentowania!

blog comments powered by Disqus
Apple zaprezentuje trzy nowe urządzenia!