PODPOWIEDZI:

Praktyczne i bardzo przydatne akcesoria od Nokii

Praktyczne i bardzo przydatne akcesoria od Nokii

Firma Nokia przedstawia nowe na rynku, kolorowe akcesoria, które bardzo przydadzą się w codziennym użytku. Mamy tu przenośne ładowarki, również te, które wykorzystują zjawisko indukcji czy solidnie wykonane uchwyty. Zapoznajcie się bliżej z tymi urządzeniami.

Na wstępie warto zaznaczyć, że komitet techniczny producentów samochodów wspierany przez marki Audi, BMW, Daimler, Volkswagen oraz Porsche, wybrał Qi jako uniwersalny standard ładowania urządzeń mobilnych. Tu energię zapewnią bezprzewodowe ładowarki firmy Nokia, w tym uchwyt samochodowy CR-201, bezprzewodowa ładowarka DT-601 czy też DC-50.

Bardzo wszechstronnym urządzeniem jest uchwyt samochodowy, który dodatkowo naładuje nasz telefon. Taki jest właśnie model Nokia CR-201. Jakie płyną z tego korzyści? Do woli możemy korzystać z nawigacji w telefonie, nie bojąc się, że szybko się wyładuje. Zapewni to również bezpieczne korzystanie z telefonu podczas jazdy. Warto również wspomnieć o aplikacji Car App, która przedstawia informacje o godzinie, poziomie naładowania baterii oraz udostępnia skróty do trzech wybranych aplikacji. Cena uchwytu Nokia CR-201 wynosi 280 zł.

Nokia CR-201

Indukcyjne ładowarki to bardzo ciekawe urządzenia. Pozwalają pozbyć się kabli i szybko ładują nasz telefon. Taka jest właśnie przenośna ładowarka Nokia DC-50. Wystarczy, że położymy na niej naszego smartfona, a stan jego baterii zacznie iść w górę. Przydaje się to tam, gdzie dostęp do gniazda jest utrudniony lub niemożliwy. Cena Nokia DC-50 to również 280 zł.

Nokia DC-50

Nokia DT-601 to z kolei przenośna ładowarka z bardzo oryginalnym wzornictwem. Średnica tego zgrabnego akcesorium wynosi zaledwie 65 mm, a jej grubość to niecałe 9 mm. Możemy zatem trzymać ten model w kieszeni. Również tutaj wystarczy, że położymy telefon na ładowarce. Oczywiście w tym czasie można korzystać z telefonu. Cena Nokia DT-601 to 126 zł.

Nokia DT-601

Powyższe modele są kompatybilne z urządzeniami zgodnymi ze standardem Qi. Idealnie będą współgrały ze smartfonami z rodziny Nokia Lumia: Nokia Lumia 1520, Nokia Lumia 1020, Nokia Lumia 925, Nokia Lumia 920 a także Nokia Lumia 820 ze specjalną nakładką do bezprzewodowego ładowania.

Bardzo przydatne okażą się również Power Banki. Warto bowiem mieć pod ręką dodatkowe źródło energii dla naszego telefonu, szczególnie gdy prowadzimy bardzo aktywny tryb życia, często nie mając czasu na pełne naładowanie naszego smartfona.

Nokia DC-19 to ładowarka z akumulatorem o pojemności aż 3200 mAh. Tyle dodatkowej energii wystarczy na naładowanie naszego telefonu. Warto również wspomnieć, że czas czuwania akcesorium po pełnym naładowaniu to aż 3 miesięcy. Orientacyjna cena produktu to 139 zł, a do sprzedaży trafi on w grudniu.

Nokia DC-19

Nokia DC-18 to kolejny filigranowy Power Bank, który bez problemy dostarczy energię naszemu telefonowi. Wszystko odbywa się poprzez port USB. Jest tu też symbol baterii informujący ile energii pozostało w tym sprytnym gadżecie. Cena Nokia DC-18 to 89 zł.

Nokia DC-50

blog comments powered by Disqus
Praktyczne i bardzo przydatne akcesoria od Nokii