PODPOWIEDZI:

Kenwood MG-F500 – odtwarzacze MP3 z wydajną baterią

Kenwood MG-F500 – odtwarzacze MP3 z wydajną baterią

Firma Kenwood przedstawiła nową linię odtwarzaczy MP3, które po jednym naładowaniu baterii są w stanie pracować do 50 godzin. Charakterystyczną cechą tych urządzeń jest też możliwość korzystania nie tylko z wbudowanej pamięci, ale także z kart microSD/SDHC.

Trzy nowe modele różnią się pojemnością: MG-F516 ma 16 GB, MG-F508 – 8 GB, a MG-F504 tylko 4 GB. Pierwszy z nich można będzie kupić z obudową w kolorze czarnym lub srebrnym, a pozostałe oprócz tych dwóch także w różowym. Urządzenia wyposażone są w wyświetlacz o przekątnej dwóch cali i mają możliwość wyświetlania obrazków w formacie JPEG i BMP.

MG-F500 potrafią odtwarzać pliki MP3, WMA, AAC i WAV. Mają przy tym equalizer z sześcioma predefiniowanymi ustawieniami (bass, pops, rock, jazz, dance, voice) i możliwością zapamiętania trzech ustawień użytkownika. Moc wyjściowa wzmacniacza wynosi 2 x 7 mW.

Kenwood MG-F500

Wbudowana bateria litowo-jonowa wymaga zaledwie 10 minut ładowania, żeby urządzenie mogło pracować przez trzy godziny. Pełną pojemność akumulator osiąga po 3,5 godzinach podłączenia do portu USB. Odtwarzacze mogą także pełnić rolę zwykłej pamięci USB – nie jest do tego konieczne żadne oprogramowanie.

blog comments powered by Disqus
Kenwood MG-F500 – odtwarzacze MP3 z wydajną baterią