PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Recenzja Asusa Zenfone 6 - Test najlepszego taniego flagowca?

Smartfon Samsung GALAXY Ace 3 LTE już na naszym rynku

Smartfon Samsung GALAXY Ace 3 LTE już na naszym rynku

Na naszym rynku pojawił się właśnie kolejny ciekawy smartfon z rodziny Galaxy. Tym razem jest to funkcjonalny Samsung GALAXY Ace 3 LTE, który zapewni superszybki internet, wysoką multimedialność oraz wydajność. Dowiedzcie się więcej o tym telefonie.

Samsung GALAXY Ace 3 LTE to telefon o bardzo dobrej specyfikacji jak na swoją niewygórowaną cenę. Napędzany jest dwurdzeniowym procesorem o taktowaniu 1,2 GHz, który zapewnia bardzo dobrą wydajność urządzenia. Systemem operacyjnym jest natomiast popularny Android Jelly Bean 4.2. Wyświetlacz ma za to 4 cale i rozdzielczość WVGA (480 x 800 px). Za dobrej jakości zdjęcia odpowiada aparat fotograficzny 5 mpix.

Jak przystało na telefon z rodziny Galaxy, Samsung GALAXY Ace 3 LTE jest bardzo funkcjonalnym urządzeniem. Mamy tu miedzy innymi obsługę głosową S Voice, inteligentny tryb oszczędności energii Smart Stay czy błyskawiczny tłumacz S Translator.

Samsung GALAXY Ace 3 LTE 2

Całość wspomaga 1 GB pamięci RAM. Na nasze dane mamy natomiast 8 GB pamięci wbudowanej plus możliwość zastosowania karty microSD o maksymalnej pojemności aż 64 GB.

Cena urządzenia: 999 zł.

blog comments powered by Disqus
Smartfon Samsung GALAXY Ace 3 LTE już na naszym rynku
Autor: Łukasz