PODPOWIEDZI:

GOODRAM 3in1 - kusząca, świąteczna oferta.

GOODRAM 3in1 - kusząca, świąteczna oferta.

Święta coraz bliżej, a na rynku pojawiają się kolejne akcje promocyjne. Również firma GOODRAM nie zapomina o swoich klientach, przygotowując świąteczny zestaw. Być może dzięki niemu, będziemy już wiedzieli co kupić osobie, która interesuje się nowymi technologiami.

Z okazji zbliżających się świąt, pojawiła się nowa odsłona zestawu pamięci i akcesoriów „3in1”. Jest to bardzo przydatny zestaw, na który składa się karta micro, adapter do formatu SD oraz czytnik kart pamięci ze złączem USB. Jakie korzyści daje nam taki pakiet urządzeń? W przypadku gdy mamy jedną kartę GOODRAM micro (o pojemności od 4 do 32GB) to w prosty i szybki sposób możemy przekształcić ją w kartę SD lub w jeden z najmniejszych dostępnych na rynku nośników USB.

3in1-bl9-32gb

Zestaw 3in1 od firmy GOODRAM to świetny prezent dla osób, które często przenoszą pliki między urządzeniami typu telefon, laptop, tablet, aparat czy kamera. Jest to zestaw funkcjonalnych urządzeń, który idealnie spełnia swe zadania. GOODRAM 3in1 dostępny jest w pojemnościach od 4-32GB i co ważne posiada dożywotnią gwarancję producenta.

blog comments powered by Disqus
GOODRAM 3in1 - kusząca, świąteczna oferta.