PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Test MSI MEG X570 Unify - 3900X i 54 stopnie na sekcji

Nadchodzą białe Święta wraz z białą myszką gamingową firmy Roccat

Nadchodzą białe Święta wraz z białą myszką gamingową firmy Roccat

Piąte urodziny serii myszek dla dla graczy Kone to świetna okazja do zaprezentowania limitowanej edycji. Myszka Kone Pure Color Phantom White dostępna jest już w sprzedaży.

Firma Roccat pokazała światu najnowsze dziecko, model Phantom White, limitowaną edycję myszki dla graczy Kone Pure Color.

 Kone Pure Color Phantom White

Dokładnie tak jak klasyczna wersja Kone, seria Color posiada high-endowy laserowy sensor Pro-Aim R3 z 8,200 DPI, oraz wysokiej jakości przełączniki Omron. Dzięki funkcjom Easy-Shift[+], Easy-Aim oraz ROCCAT Talk, Kone Pure Color to dobry wybór dla hardcorowych graczy. Phantom White to jeden z produktów z limitowanej serii, które pojawiły się na rynku w 2013. W ten sposób ROCCAT świętuję „Rok Kone'a” - 5 rocznicę powstania serii Kone.

 Kone Pure Color Phantom White

Wcześniejsze edycje specjalne to: Inferno Orange, Hellfire Red i Polar Blue z serii Kone Pure Colors, a także Kone Pure Optical.

ROCCAT Kone – Ewolucja myszy dla graczy

Klasyczny, pierwszy Kone powstał w 2008 roku, jednocześnie będąc pierwszym produktem w ofercie firmy Roccat.

Dyrektor zarządzający i założyciel ROCCAT, René Korte, tak wspomina pierwsze dni swojej firmy: „W tamtym czasie byłem mocno zaangażowany w scenę profesjonalnego gaming. Byłem więc świadomy, że wielu zawodowych graczy nie było do końca zadowolonych ze swojego sprzętu. Postawiliśmy sobie nadrzędny cel, aby tworzyć najwyższej jakości sprzęt, który spełni wszystkie wymagania ambitnych graczy.”

Kone Pure

Kone Pure

Kone Pure

Po pięciu latach seria Kone stała się jedną z najlepszych serii urządzeń dla graczy na świecie.

Sugerowana cena Kone Pure Color Phantom White wynosi ok. 300 PLN.

Myszki Roccata we wszystkich wydaniach znajdziecie także pod tym linkiem:

Kone Pure Color Website

O ROCCAT

Założona w 2007 roku w Hamburgu, w Niemczech, firma ROCCAT produkuje innowacyjne, wysokiej jakości peryferia dla wymagających graczy. Produkty, tworzone zawsze przy bliskiej współpracy ze społecznością graczy, oferują doskonałą precyzję, łatwość obsługi, jakość wykonania oraz nowoczesny design. ROCCAT zadebiutował na rynku z myszą dla graczy Kone – zaawansowanym modelem, który do tej pory jest uznawany za jedną z najlepszych produktów dla graczy na świecie. Długa lista międzynarodowych nagród potwierdza jakość marki ROCCAT.

blog comments powered by Disqus
Nadchodzą białe Święta wraz z białą myszką gamingową firmy Roccat