PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jak dobrze złożyć komputer i uniknąć problemów - Poradnik

Samsung HomeSync Lite - nowoczesna multimedialna aplikacja

Samsung HomeSync Lite - nowoczesna multimedialna aplikacja

Samsung HomeSync Lite to aplikacja dostępna w komputerach Samsung ATIV Book 9 Lite, która umożliwia za pomocą jednego kliknięcia uzyskanie dostępu do domowych multimediów niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz. Dzięki temu nasz komputer Samsung będzie swego rodzaju centralną chmurą z wszystkimi naszymi plikami, które w szybki sposób udostępnimy wybranym osobom.

Samsung HomeSync Lite to bardzo przydatna aplikacja zastosowana w komputerach Samsung. Pozwala ona na bezprzewodowy zapis wszelkich plików z urządzeń Samsung na dysku komputera. Również za pomocą urządzeń mobilnych uzyskamy szybki dostęp do zapisanych na dysku plików. Dzięki temu nasza ulubiona muzyka, zdjęcia czy filmy będą zawsze przy nas.

Samsung HomeSync Lite

Dzięki omawianej aplikacji, dzielenie się multimediami z najbliższymi będzie bardzo wygodne oraz szybkie. Będąc np. zagranicą i robiąc masę ciekawych zdjęć, nasi bliscy szybko uzyskają do nich dostęp na komputerze, nawet jak będą oddaleni o tysiące kilometrów. Jedyne co potrzebujemy to dostęp do internetu. Aplikacja przyda się także przy długich podróżach, np. samolotem. Na ekranie naszego telefonu będziemy mogli obejrzeć film czy zdjęcia, które są zapisane na naszym komputerze. Warto dodać, że Samsung HomeSync Lite obsługuje także zewnętrzne dyski twarde.

W funkcji HomeSync można zarejestrować do 5 kont i przypisać do nich aż 6 urządzeń. Dzięki temu każdy członek rodziny będzie mógł dzielić się plikami z innymi, a także korzystać z tych, które zostaną mu udostępnione. Wszystko to odbywać się będzie w intuicyjny i co ważne szybki sposób. Oczywiście możemy decydować komu udostępnić pliki, a komu nie. Dzięki temu nasi dziadkowie nie będą oglądali zdjęć z szalonych imprez, które chcieliśmy pokazać tylko rodzeństwu.

blog comments powered by Disqus
Samsung HomeSync Lite - nowoczesna multimedialna aplikacja
Autor: Łukasz