PODPOWIEDZI:

Na polskim rynku debiutuje The Walking Dead

Na polskim rynku debiutuje The Walking Dead

Techland wraz z firmą Telltale Games poinformował o wprowadzeniu do sprzedaży gry The Walking Dead w wydaniu Game of the Year Edition. Jest ona dostępna w wersji na platformę Xbox360 oraz PS3 w cenie 129,90 zł.

The Walking Dead to nowość w planie wydawniczym Techlandu, stworzona przez studio Telltale Games. Gra bazuje na serii komiksów autorstwa Roberta Kirkmana.

The Walking Dead

Na rynku zagościło właśnie najnowsze wydanie gry, Game of the Year Edition. Najbogatsza z wersji zawiera wszystkie 5 epizodów oraz DLC 400 Days. Gra jest utrzymana z klimacie survival horrory, jednak jest to typowy point & click.

The Walking Dead

The Walking Dead

Dzieło studia Telltale Games zdobyło ponad 80 nagród Game of the Year oraz dwie BAFTA, w tym za najlepszą historię. Tytuł otrzymuje bardzo wysokie oceny - Metacritic na poziomie ponad 90%! – (https://www.metacritic.com/game/playstation-3/the-walking-dead-a-telltale- games-series).

„The Walking Dead to mroczny, pełen napięcia horror niepodobny do żadnego innego! Telltale Games udało się niesłychanie trudne zadanie, jakim jest oddanie unikalnego charakteru komiksów The Walking Dead autorstwa Roberta Kirkmana. Zachowano ich esencję i klimat, co wyraża się w przerażających dylematach moralnych angażujących gracza w rozgrywkę. Pudełkową wersję The Walking Dead GOTY wraz z DLC 400 Days, wydajemy zaraz przed rozpoczęciem drugiego sezonu tej wyjątkowej gry. Mam nadzieję, że ten "prezent gwiazdkowy" przypadnie naszym graczom do gustu.” – komentuje Tomasz Gawlikowski, Kierownik Marketingu Wydawnictwa Techland.

The Walking Dead

The Walking Dead

W tej grze o zombie wcielamy się w Lee Everetta, otrzymał od losu drugą szansę na przeżycie, jednak nie będzie to łatwe w zniszczonym świecie pełnym żywych trupów.

Lee jako cel stawia sobie obronę osieroconej dziewczynki imieniem Clementine, jest to dla niego szansa na odkupienie win i w tym celu nie przebiera w środkach, rozprawiając się z Zombie.

Umarli są wszędzie, jednak nie są jedynym zmartwieniem gracza. Świat jaki znamy przepadł i nikomu nie można zaufać. Każda decyzja gracza może być jego ostatnią!

The Walking Dead

The Walking Dead od dziś jest dostępna na rynku w bardzo atrakcyjnej cenie 129,90 zł na platformę Xbox 360 oraz PS3.

Więcej na: https://www.facebook.com/TechlandWydawnictwo

blog comments powered by Disqus
Na polskim rynku debiutuje The Walking Dead