PODPOWIEDZI:

Ciąg dalszy promocji świątecznych w CDP.PL

Ciąg dalszy promocji świątecznych w CDP.PL

Po Mikołajkowych promocjach, CDP.PL uruchamia kolejne mega przeceny. Promocja świąteczna objęła gry, filmy, e-booki i audiobooki! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Mikołajki za nami, ale czas atrakcji na dobre dopiero się zaczyna. Ruszyła wielka promocja świąteczna w CDP.PL! Trwać będzie aż 18 dni i codziennie pojawią się nowe atrakcje.

Nowa oferta pojawiać się będzie po północy każdego dnia i będzie trwała 24 godziny, więc warto śledzić stronę promocyjną znajdującą się pod adresem https://cdp.pl/polecamy/kalendarz2013

cdp.pl

Na rozpoczęcie kalendarzowej promocji, do oferty trafiły: gry Shadow Warrior polskiego studia Flying Wild Hog za 17,49 zł (edycja specjalna dostępna za 22,49 zł) oraz Command & Conquer Red Alert 3 za 9,89 zł; film Terminator 2 za 4,99 zł; wszystkie e-booki autorstwa Terrego Pracheta tańsze nawet do 50%; audiobook Jądro Ciemności za 5,99 zł!

A co w ofercie dzisiaj? Sprawdźcie sami, na pewno znajdziecie coś ciekawego.

Warto pamiętać, że nadal trwa specjalna oferta na gry, programy edukacyjne i e-booki dla dzieci i młodzierzy. W promocyjnych cenach znaleźć można gry Disneya, Compedii, oraz polskich studiów Aidem Media i Young Digital Poland, natomiast wśród e-booków są zarówno książki dla dzieci autorstwa Holly Webb, Tiny Nolan czy Edmunda Niziurskiego, jak również dla nieco starszych czytelników, którzy mogą być zainteresowani seriami "Opowieści z Narnii", "Time Riders", "Kroniki Archeo" czy "Legenda".

Kolejne oferty w świątecznej promocji cdp.pl pojawią się o północy w niedzielę, na stronie https://cdp.pl/polecamy/kalendarz2013

blog comments powered by Disqus
Ciąg dalszy promocji świątecznych w CDP.PL