PODPOWIEDZI:

Symulator Farmy 2014 dostępny w sprzedaży

Symulator Farmy 2014 dostępny w sprzedaży

Dobra wiadomość dla fanów maszyn rolniczych i zbierania upraw. Kolejna edycja Symulatora Farmy trafiła do sprzedaży. Dostępna jest na platformę PC w Edycji Standardowej w cenie 59,90 zł oraz Złotej za 69,90 zł. Symulator Farmy 2014 jest dostępny w polskiej wersji językowej.

Symulator Farmy to seria której nie trzeba nikomu przedstawiać. Właśnie do sprzedaży trafiła jej najnowsza część. Za produkcję najnowszego wydania Symulatora Farmy 2014 odpowiada polski developer – PlayWay.

„Bardzo się cieszymy, że nasze wydawnictwo dostarczyło dla klientów najnowszy Symulator Farmy 2014, szczególnie, że tym razem to rodzima produkcja. Wiemy, że w Polsce jest mnóstwo fanów gier o tematyce rolnej oraz, że czekają oni na każdą kolejną odsłonę. Postaraliśmy się także o to, aby i tym razem nasi gracze otrzymali świetny produkt w bardzo rozsądnej cenie. ”– komentuje Tomasz Gawlikowski, Kierownik Marketingu Wydawnictwa Techland. „Zespół PlayWay dołożył wszelkich starań, aby odczucia z bycia farmerem i sterowania pojazdami były jeszcze bardziej autentyczne, niż do tej pory.” – dodaje Gawlikowski.

Symulator Farmy 2014

Zaawansowana gra rolnicza, jaką jest Symulator Farmy daje ogrom możliwości. Możemy wczuć się w prawdziwego farmera i na własnej skórze poczuć trud codziennej pracy na gospodarstwie.

W najnowszej odsłonie pojawi się wiele licencjonowanych pojazdów takich znanych marek jak np. John Deere, Lindner, Axis, Krampe, Horsch. Po raz pierwszy w historii symulatorów farmy gracz musi podołać także wyzwaniom niesionym przez kapryśne pory roku i związanym z tym, wymagającym zadaniom.

Symulator Farmy 2014 „Złota Edycja” zawiera dodatkowo dwie gry w prezencie. Są to Agricultural Simulator Historical Farming oraz Farming Giant. Oprócz tego zawiera dodatkową zawartość: DLC z nowymi maszynami historycznymi, poradnik cyfrowy, plakat i naklejki.

blog comments powered by Disqus
Symulator Farmy 2014 dostępny w sprzedaży