PODPOWIEDZI:

Pokaz Dying Light w Los Angeles na gali VGX

Pokaz Dying Light w Los Angeles na gali VGX

Najbliższa sobota (7 grudnia 2013) swoje miejsce w Los Angeles będzie miała wyjątkowa gala. VGX (dawniej Spike Video Game Awards) to prestiżowe wydarzenie, zostanie na nim także zaprezentowana najnowsza gra Techlandu - Dying Light.

Dotychczasowe tradycyjne wręczenie nagród w hollywoodzkim stylu odeszło do historii i ustąpiło miejsca multiplatformowemu eventowi, który zaoferuje jeszcze więcej premierowych trailerów, pozwoli zanurzyć się w świecie gier nowej generacji i poznać najświeższe trendy w kulturze gamingowej. Będziecie mogli obejrzeć wywiady z najbardziej kreatywnymi wizjonerami w branży oraz panele eksperckie mówiące o tym, czego możemy spodziewać się po rynku konsol w nadchodzącym roku i w nowej erze przemysłu gier wideo w ogóle.

vgx

Jednym z punktów wieczoru będzie zaprezentowanie gry Dying Light przez jej twórców z Techlandu, Maćka Binkowskiego (Game Designer) i Przemka Mroza(International Brand Specialist).

Trzygodzinna transmisja na żywo dostępna będzie online na Xbox One, Xbox 360®, PlayStation®3 (PS3™), Twitch, urządzeniach z systemem iOS i Android a także za pośrednictwem portali internetowych VGXLIVE.com, Hulu, aplikacji Yahoo Screen, Spike.com, ComedyCentral.com, MTV.com, MTV2.com, BET.com i GameTrailers.com.

Imprezę poprowadzi znany kanadyjski dziennikarz growy - Geoff Keighley. Powtórkę z najważniejszymi momentami, „VGX Replay”, będzie można zobaczyć w Spike TV w poniedziałek, 9 grudnia o północy czasu EST, czyli o 6.00 nad ranem według czasu środkowoeuropejskiego.

vgx

VOTE/MY PICK

Jak dotychczas VGA, tak w tym roku VGX na swojej stronie internetowej umożliwia graczom na całym świecie głosowanie na najbardziej oczekiwane przez nich tytuły w kategorii Most Anticipated Game oraz na ulubione gry mobilne, Best Mobile Game. Głosy decydujące o zwycięstwie można oddawać jeszcze dziś i jutro.

W trakcie wydarzenia otwarte zostanie też doroczne głosowanie „na żywo” w kategorii Character of the Year. O wygranej w pozostałych kategoriach zadecyduje jury, jednak gracze mogą typować swoich faworytów.

Zachęcam do zapoznania się z plebiscytem: https://www.spike.com/vgx/most-anticipated-game Więcej informacji o wydarzeniu na www.VGXLIVE.com

Termin:

7 grudnia 2013, rozpoczęcie o 6:00 PM ET / 3:00 PM PT (północ w nocy z 7 na 8 grudnia w Polsce).

Miejsce:

Paramount Studios, located 5555 Melrose Ave., Los Angeles

Więcej o grze „Dying Light” na stronie: https://www.dyinglightgame.com/

https://www.facebook.com/DyingLightGame oraz https://www.facebook.com/DyingLightPolska

Tworzona przez Techland gra „Dying Light” ukaże się w 2014 roku na PC, Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3 i PlayStation 4.

blog comments powered by Disqus
Pokaz Dying Light w Los Angeles na gali VGX