PODPOWIEDZI:

Wyjątkowa promocja na Mikołajki w CDP.PL

Wyjątkowa promocja na Mikołajki w CDP.PL

Są Mikołajki, w tysiącach domów rano zapanowała radość. W kapciach i pod poduszkami znalazło się mnóstwo upominków. Także CDP.PL postanowiło się pobawić w Mikołaja, ceny na gry, filmy, e-booki i audiobooki, obcięto dziś nawet o 55%!

CDP.PL na Mikołajki obniża mocno ceny na wybrane gry, gry dla dzieci, filmy, e-booki i audiobooki. Przecena sięga nawet 55%, a w promocyjnych cenach dostępnych jest około 200 tytułów.

Lista prezentów jest długa, a z najmocniejszych promocji należy wymienić: Battlefield 4 za 89,99 zł, FIFA 14 za 104,99 zł, Need for Speed Rivals za 84,99 zł czy Assassin's Creed IV Black Flag za 109,99 zł i Rayman Legends za 39,99 zł. W promocji są też starsze tytuły jak Mass Effect Trilogy czy Command & Conquer Ultimate Collection po 43,89 zł.

Pełna oferta na gry znajduje się pod adresem https://cdp.pl/t/kategoria/mikolajki-z-cdp-pl-gry.

mikołajki z cdp.pl

Osobną ofertę przygotowano na gry i programy edukacyjne dla dzieci. W promocji, w której ceny zostały obniżone o połowę, znalazły się produkcje Disneya, Compedii, oraz polskich studiów Aidem Media i Young Digital Poland. Wśród tytułów kupić można gry i programy ze znanymi każdemu dziecku bohaterami bajek Auta, Samoloty, Bolek i Lolek, Reksio, Calineczka czy Król Maciuś Pierwszy. Tytuły te bawią i uczą najmłodszych oraz zapewniają bezpieczną zabawę i wstęp do świata cyfrowej rozrywki.

Pełna oferta gier dla dzieci znajduje się pod adresem https://cdp.pl/t/kategoria/cdppl-na-swieta-gry.

INFORMACJA PRASOWA PROMOCJE NA MIKOŁAJKI W CDP.PL! 6 grudnia 2013 Dziś rano pod poduszkami i w kapciach w tysiącach domów pojawiły się prezenty od starszego brodacza w czerwonym kubraku. Ten sam jegomość zawitał również do serwisu cdp.pl i ściął ceny na gry, filmy, e-booki i audiobooki, nawet o 55%!

Z okazji Mikołajek w cdp.pl (https://cdp.pl) pojawiła się promocja na wybrane gry, gry dla dzieci, filmy, e-booki i audiobooki! W ofercie znajduje się ponad 200 tytułów, a zniżki sięgają nawet 55%! A co konkretnie można znaleźć w mikołajkowej promocji w cdp.pl?

Wśród gier nie zabrakło zniżek na największe premiery ostatnich tygodni od Electronic Arts i Ubisoftu - Battlefield 4 za 89,99 zł, FIFA 14 za 104,99 zł, Need for Speed Rivals za 84,99 zł czy Assassin's Creed IV Black Flag za 109,99 zł i Rayman Legends za 39,99 zł. W promocji są też starsze tytuły jak Mass Effect Trilogy czy Command & Conquer Ultimate Collection po 43,89 zł. Pełna oferta na gry znajduje się pod adresem https://cdp.pl/t/kategoria/mikolajki-z-cdp-pl-gry.

Osobną ofertę przygotowano na gry i programy edukacyjne dla dzieci. W promocji, w której ceny zostały obniżone o połowę, znalazły się produkcje Disneya, Compedii, oraz polskich studiów Aidem Media i Young Digital Poland. Wśród tytułów kupić można gry i programy ze znanymi każdemu dziecku bohaterami bajek Auta, Samoloty, Bolek i Lolek, Reksio, Calineczka czy Król Maciuś Pierwszy. Tytuły te bawią i uczą najmłodszych oraz zapewniają bezpieczną zabawę i wstęp do świata cyfrowej rozrywki. Pełna oferta gier dla dzieci znajduje się pod adresem https://cdp.pl/t/kategoria/cdppl-na-swieta-gry.

Podczas mikołajkowej promocji nie zapomniano również o pozostałych kategoriach multimediów dostępnych w cdp.pl. Oferta na filmy zawiera animacje, które będą bawić nie tylko najmłodszych, m.in.: Roman Barbarzyńca, Disco Robaczki, Zambezia czy Latająca maszyna. Wszystkie filmy w promocji są tańsze o 50% i znajdują się pod adresem https://cdp.pl/t/kategoria/filmy-na-mikolajki. E-booki to kategoria licząca najwięcej pozycji w mikołajkowej propozycji serwisu, i zawiera zarówno książki dla dzieci autorstwa Holly Webb, Tiny Nolan czy Edmunda Niziurskiego, jak również dla nieco starszych czytelników, którzy mogą być zainteresowani seriami "Opowieści z Narnii", "Time Riders", "Kroniki Archeo" czy "Legenda". Pełna lista e-booków do sprawdzenia pod adresem https://cdp.pl/t/kategoria/cdppl-na-swieta-e-booki. A dla tych którzy zamiast czytania wolą posłuchać razem ze swoimi pociechami ciekawych i zabawnych bajek, cdp.pl przygotowało promocję na audiobooki, m.in. "Bzdurki, czyli bajki dla dzieci i innych" Artura Andrusa czy "Pinokio" czytane przez Artura Barcisia - https://cdp.pl/t/kategoria/audiobooki-na-mikolajki.

Oferta mikołajkowa kończy się dziś o północy, ale jednocześnie rozpocznie się wielka promocja świąteczna, która potrwa aż do wigilii świąt Bożego Narodzenia. A w niej codziennie nowe gry, filmy, e-booki i audiobooki w niższych cenach!

blog comments powered by Disqus
Wyjątkowa promocja na Mikołajki w CDP.PL