PODPOWIEDZI:

Mega zestaw Zombie Paradise - Dead Island powraca!

Mega zestaw Zombie Paradise - Dead Island powraca!

Techland wprowadził do sprzedaży wyjątkowy zestaw, zawierający najlepsze gry o Zombie. W skład jego wchodzą Dead Island GAME OF THE YEAR EDITION, oraz Dead Island Riptide. Dodatkowo w zestawie super koszulka! Zestaw dostępny jest w niesamowicie atrakcyjnej cenie 79,90 zł na PC.

Dead Island Zombie Paradise to wspaniały zestaw. Zawiera dwa mega hity Techlandu, cenioną na całym świecie Dead Island, w wersji GOTY, oraz najnowszą odsłonę Dead Island Riptide. Poza tym niesamowicie smakowity kąsek dla fanów gatunku, limitowana wersja krwawej koszulki, która dostępna jest wyłącznie z tym wydaniem.

Zombie Paradise

„Dead Island to marka kultowa na naszym rynku oraz najlepiej sprzedająca się polska gra na świecie. Mając świadomość tego, jak wielu fanów gry jest w naszym kraju, a także mając na uwadze fakt, że zombie to nasza – polska specjalność, przygotowaliśmy specjalną niespodziankę dla graczy. Dead Island Zombie Paradise to zestaw dwóch części serii oraz specjalna limitowana koszulka, która została stworzona tylko i wyłącznie na rynek Polski z myślą o naszych graczach.” – komentuje Tomasz Gawlikowski, Kierownik Marketingu Wydawnictwa Techland.

Dead Island Zombie Paradise to:

Koszulka z limitowanej edycji – Zombie Paradise

Zombie Paradise

Dead Island GAME OF THE YEAR EDITION

Mega hit Dead Island w najpełniejszym wydaniu ze wszystkimi dostępnymi DLC. To okazja, aby jeszcze raz zanurzyć się w świat pięknej tropikalnej wyspy pogrążonej w zombie chaosie. Banoi czeka. W Dead Island GOTY gracze mogą czerpać radość ze wszystkich wydanych do tej pory dodatków. Na rajskiej wyspie Banoi, oprócz pełnej wersji gry, czeka na nich DLC Bloodbath Arena oraz Ryder White. Rozszerzenia rzucają nowe światło na fabułę podstawowej wersji gry i pozwalają zmierzyć się z falami nacierających zombie. Do gry dołączone zostały także nowe plany broni w tym zabójczy Ripper.

Dead Island Riptide

Riptide to konsekwencja rynkowego sukcesu Dead Island. Jest to idealna okazja, aby zanurzyć się w bogatym uniwersum gry i ponownie, ale w zupełnie nowych okolicznościach rozpocząć walkę z pandemią zombie. Łatwo nie będzie - Palanai jest jeszcze mniej gościnna niż Banoi.

Marka Dead Island to aktualnie najlepiej i najszybciej sprzedająca się polska gra na świecie. W obecnym momencie osiągnęła już wynik 6 mln sprzedanych egzemplarzy.

Zestaw dostępny jest w niesamowicie atrakcyjnej cenie 79,90 zł na PC.

Więcej informacji:

https://www.facebook.com/TechlandWydawnictwo

blog comments powered by Disqus
Mega zestaw Zombie Paradise - Dead Island powraca!