PODPOWIEDZI:

Przewodnik Huawei po atrakcyjnych prezentach świątecznych

Przewodnik Huawei po atrakcyjnych prezentach świątecznych

Firma Huawei, przed nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia, radzi co możemy kupić najbliższym z zakresu urządzeń mobilnych. Warto zatem poznać propozycję Huawei, gdyż może dzięki niej odnajdziemy dla kogoś wymarzony prezent.

Na rynku telefonów bardzo popularne są smukłe smartfony o wydajnych podzespołach i eleganckim wyglądzie. Taki właśnie jest telefon HUAWEI Ascend P6, który ma zaledwie 6,18 mm grubości. Jego ekran ma za to 4,7 cala. Telefonowi nie straszna jest zima - dzięki MagicTouch można go także obsługiwać w rękawiczkach. Warto też wspomnieć o 8 mpix aparacie fotograficznym, za pomocą którego możemy zrobić serię pięknych świątecznych zdjęć z rodziną.

Dla taty, który oczekuje urządzenia niezawodnego oraz komfortowego w użytkowaniu, można wybrać telefon Huawei Ascend G700, który wyposażony jest w duży wyświetlacz HD IPS o przekątnej aż 5 cali, super szybki, czterordzeniowy procesor Quad-core 1.2 GHz z 2 GB pamięci operacyjnej RAM czy aparat główny o matrycy 8 Mpix BSI z funkcją auto-focus. Na dane jest natomiast 8 GB pamięci wbudowanej.

Huawei Ascend G700

Teraz coś co przyda się całemu domowi. HUAWEI E5776 to bardzo nowoczesny router Wi-Fi. Obsługuje superszybką sieć LTE 150, oferując szybkość pobierania danych aż do 150 Mbps i 50 Mbps wysyłania danych. Jego bateria ma pojemność 3000 mAh, dzięki czemu starczy na wiele godzin pracy. Dzięki temu routerowi jednocześnie udostępnimy internet nawet 10 urządzeniom.

W przypadku ograniczonego budżetu, można zakupić modem USB HUAWEI E3531 lub E303. Modem oferuje 7,2 Mbps prędkości pobierania danych i 5,7 MBps wysyłania. Można go również wykorzystać jako przenośną pamięć o pojemności 32 GB. Oba urządzenia są bardzo praktyczne, ale też eleganckie i mobilne.

blog comments powered by Disqus
Przewodnik Huawei po atrakcyjnych prezentach świątecznych