PODPOWIEDZI:

Gra Dying Light doceniona również w Moskwie

Gra Dying Light doceniona również w Moskwie

Dzisiejszego wieczoru w Moskwie rusza kolejna edycja Russian Annual Horror Film Awards. Podczas tego wydarzenia nagradzani są twórcy, specjalizujący się w gatunku horrorów.

Kolejna miła wiadomość, rodzima gra Dying Light po raz kolejny została doceniona w świecie. Pomimo że gra pozostaje jeszcze w produkcji zebrała już szereg nagród.

Na odbywającym się w Moskwie Russian Annual Horror Film Awards, przedstawiciel firmy Techland odbierze nagrodę specjalną dla gry.

» Dying Light - rozgrywka nocna!

Dying Light

Z grą związanych będzie kilka atrakcji, między innymi rozdawanie autografów i konferencja prasowa z twórcami gry.

Odbędzie się także pokaz gry Dying Light. Imprezę zaszczycie kilka sław, na czele DmitryGlukhovsky, autor powieści o moskiewskim metrze, na podstawie której powstały już dwie rewelacyjne gry, Metro 2033 i Metro: Last Light.

Więcej informacji o festiwalu na: https://en.uzhaspremia.ru/

Dying Light

Dying Light wnosi do gatunku horrorów powiew świeżości i ma okazję stać się wielkim hitem. Gra to typowy survival horror, bohater sterowany przez gracza walczy o przetrwanie w świecie pełnym krwiożerczych istot. Podczas dnia są powolne i dość niegroźne, natomiast zabawa zaczyna się gdy zapada zmierz, wtedy nasz gracz z myśliwego staje się zwierzyną.

blog comments powered by Disqus
Gra Dying Light doceniona również w Moskwie