PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Tablety do 1000 zł |TOP 5|

Popularny Nexus 7 w bieli

Popularny Nexus 7 w bieli

Tablet Nexus 7 jest niezwykle popularny, również na naszym rynku. Idealnie nadaje się na prezent, szczególnie, że już niedługo dostepny będzie w nowej, białej wersji kolorystycznej. Nie należy również zapominać o systemie Android 4.4 KitKat, który jest dostępny dla tego modelu.

Nowy Nexus 7 zadebiutował na rynku w tegoroczne wakacje i od razu zyskał olbrzymią popularność. Asus oraz Google nie spoczywają jednak na laurach i w najbliższym czasie wprowadzą białą wersję swojego popularnego tabletu. Plusem jest także najnowsza aktualizacja systemu do Androida 4.4, który niesie ze sobą mnóstwo nowych funkcjonalności. Reszta jest bez zmian - dalej będziemy zachwycać się ekranem Full HD IPS oraz cieszyć się wysoką wydajnością, dzięki procesorowi Qualcomm Snapdragon S4.

Warto wspomnieć jeszcze raz o systemie Android 4.4. Ma on bardzo przyjazny interfejs oraz zoptymalizowane wykorzystanie pamięci, co skutkuje większą wydajnością multitaskingu. Zyska na tym również dotykowy ekran, oferując niezwykłą szybkość reakcji i precyzję działania. Wiele rzeczy zrobimy tez poprzez polecenia głosowe.

Nexus 7

Tablet Nexus 7 jest uważany za najlepszy tablet w swoim przedziale cenowym. Może to być idealny pomysł na świąteczny prezent. Warto zaznaczyć, że urządzenie będzie odpowiednie zarówno dla nowicjusza pod względem użytkowania tabletów, jak i zaawansowanego użytkownika tych urządzeń.

Nowy Nexus 7 jest dostępny w wielu punktach sprzedaży w cenach 999 zł (wersja z 16 GB i WiFi), 1199 zł (32 GB i WiFi) oraz 1499 zł (32 GB i modem LTE).

blog comments powered by Disqus
Popularny Nexus 7 w bieli
Autor: Łukasz