PODPOWIEDZI:

Dwa nowe smartfony od firmy myPhone

Dwa nowe smartfony od firmy myPhone

Jeszcze przed świętami znajdą się w sprzedaży detalicznej dwa telefony komórkowe od firmy myPhone. Jeden kierowany jest dla osób szukających praktycznego, wytrzymałego telefonu, a drugi cechuje się dużym ekranem oraz wysoką wydajnością. Dowiedzcie się więcej o tych modelach z naszego newsa.

myPhone wzmaga ofensywę na rynku telefonów komórkowych wprowadzając dwa modele, kierowane do różnych grup konsumenckich. Pierwszym z nich jest prosty w obsłudze, wytrzymały myPhone ONE, a drugim zaawansowany technologicznie myPhone S-line, który stanie się flagowym modelem firmy myPhone.

myPhone ONE jest bardzo prosty oraz intuicyjny w obsłudze. Jego obudowa wykonana z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, występuje w czterech wersjach kolorystycznych – niebieskiej, czarnej, białej i czerwonej.

Jego funkcje sprowadzają się do tych najważniejszych - telefon posiada moduł bluetooth, aparat fotograficzny (rzadkość w telefonach tej klasy), odbiornik radiowy, działającym bez potrzeby podłączania słuchawek czy odtwarzacz audio. Do tego wszystkiego dochodzi także czytnik kart pamięci microSD.

W zestawie myPhone ONE, obok zasilacza, kabla USB, zestawu słuchawkowego i instrukcji znajdziemy również praktyczną bazę ładującą, upraszczającą proces ładowania. Warto w tym momencie zaznaczyć, że telefon w trybie czuwania może działać nawet przez 21 dni.

myPhone ONE objęty jest trzyletnią gwarancją i pojawi się na rynku 20 grudnia w cenie 169 złotych brutto.

myPhone ONE

Drugi nowym telefonem od firmy myPhone jest myPhone S-line. Jest on już kierowany do bardziej wymagających użytkowników, oczekujących dużego dotykowego ekranu, wysokiej wydajności czy funkcjonalności.

myPhone S-line jest smartfonem bardzo dobrze wykonanym, eleganckim oraz smukłym. Posiada między innymi 4,7-calowy wyświetlacz IPS OGS o rozdzielczości 1280x720 pikseli (HD), 8-megapikselową kamerę OmniVision OV 8835 z autofokusem czy moduły WiFi, GPS, Bluetooth oraz transfer HSPA+.

Jest to też urządzenie wydajne, dzięki procesorowi ARM Cortex-A7 1,2 GHz. Dopełnieniem jest 1 GB pamięci RAM oraz 4 GB pamięci wewnętrznej i złącze kart pamięci microSD do 32 GB. Nad wszystkim czuwa system operacyjny Android 4.2.

Warto wymienić również inne zalety telefonu. Jest tu bateria o pojemności 1800 mAh, obsługa darmowego internetu AERO2, rozwiązanie Dual SIM czy parę dodatkowych aplikacji (NaviExpert z miesięcznym bezpłatnym dostępem oraz agregator informacji IFider).

myPhone S-line ma dwuletnią gwarancję i cenę 949 zł. Trafi do sprzedaży już weekend.

myPhone S-line

blog comments powered by Disqus
Dwa nowe smartfony od firmy myPhone