PODPOWIEDZI:
JVC LT-55VAO9200 55" OLED TELEWIZOR

Xiaomi Pojawia Się u Pierwszego Operatora!

Xiaomi Pojawia Się u Pierwszego Operatora!

O tym producencie mówi się coraz częściej w związku z pojawieniem się oficjalnej oferty handlowej w naszym kraju. Polacy ewidentnie pokochali tę markę i ta bardziej lub mniej wiarygodna miłość zostanie poddana pewnej próbie! Czy urządzenia od Xiaomi staną się jeszcze bardziej popularne po ich pojawieniu się u znanego operatora?

Xiaomi zarówno w naszym kraju jak i z swoim rodzimym jest niezwykle popularnym producentem urządzeń mobilnych. Popularność tej marki zawdzięczamy nieoficjalnym dostawcom produktów tej azjatyckiej firmy, którzy zaszczepili w nas (jak i w reszcie europy) sympatię do tej marki. Swoją cegiełkę do rozwoju Xiaomi w Polsce dołożyły osoby, które zajęły się tworzeniem nieoficjalnych spolszczeń systemu, znajdującego się w sprowadzanych modelach.

xiaomi mi 4

Test Smartwatcha z Biedronki? To możliwe tylko na VideoTesty.pl!

Owa popularność rosła, rośnie i rosnąć będzie, a efektem tego było wprowadzenie oficjalnej dystrybucji Xiaomi w Polsce poprzez firmę ABC Data, która stale poszerza portfolio Azjatów. To jednak nie koniec, albowiem jeden z czołowych graczy na rynku telefonii komórkowej, właśnie ogłosił pojawienie się urządzeń od Xiaomi w swojej ofercie sprzedażowej! Zainteresowani?

xiaomi mi 5

Poszukujesz dobrego smartwatcha w przystępnej cenie? Co powiesz na to!

Rzecz jasna, mowa tutaj o sieci Play! Jak już wspomniałem, jest to jeden z czołowych graczy na tym poletku mobilnym, który stawia na ciągły rozwój swojej firmy. Jak zapewnia oficjalna strona sieci Play, w ofercie pojawi się na początku jedynie jeden smartfon, a jest nim Xiaomi Redmi 3s. Nie jest to może słuchawka wysokiej klasy, mogąca konkurować z najlepszymi, ale zawalczy o byt między najchętniej kupowanymi przez nas smartfonami... średniakami!

xiaomi mi 5 #2


PROMOCJE na zakup Pralek lub Suszarek

Dla przypomnienia! Smartfon został wyposażony w 5 - calową matrycę o rozdzielczości HD 720p, procesor Snapdragon 430, 3 GB RAM oraz 32 GB wbudowanej pamięci ROM. Ponadto, w smartfonie znalazło się miejsce dla dwóch aparatów o rozdzielczości 13 i 5 mpix, akumulatorka o pojemności 4100 mAh oraz systemu Android w wersji 6.0 Marshmallow wraz z nakładką systemową MIUI 7.0. Cena? Wybierając abonament w wysokości 50 złotych, słuchawka będzie kosztowała nas 199 zł, zaś przy kwocie abonamentu wynoszącej 82 złote, smartfon kosztować nas będzie zaledwie złotówkę! Zainteresowani? Zapraszam Was serdecznie do komentowania, odwiedzenia forum oraz o pozostawienie łapki w górę! ;)

blog comments powered by Disqus
Xiaomi Pojawia Się u Pierwszego Operatora!