PODPOWIEDZI:

Kompaktowe Słuchawki Dla Miłośników Sportu od Firmy Monster

Kompaktowe Słuchawki Dla Miłośników Sportu od Firmy Monster

Jazda na rowerze, siłownia czy bieganie - takie aktywności fizyczne są w lecie na topie, ale warto wspomóc je ulubioną muzyką. Obowiązkowe będą więc kompaktowe słuchawki o sportowym charakterze. Firma Monster ma ciekawą propozycję.

Monster iSport Wireless SuperSlim to fantastyczne słuchawki, które spokojnie można użytkować podczas różnych aktywności fizycznych, jak np. jazda na rowerze czy bieganie.


Ekspresy do Kawy

Wspomniany model jest kompaktowy, ale jednocześnie odpowiednio wytrzymały. Fantastyczną sprawą jest to, że w zestawie znajdziemy kilka wymiennych nakładek. Dzięki takiemu rozwiązaniu, bez problemy dostosujemy je do naszych uszów.

Kolejną zaletą jest możliwość bezprzewodowego działania - w odległości do 15 metrów od źródła muzyki. Jest to kolejny ukłon w stronę osób aktywnie żyjących. Słuchawki mogą oczywiście pracować też na kablu, który swoją drogą jest cienki i odpowiednio elastyczny.

Akcesoria Sportowe Na Lato Dla Aktywnych

Monster iSport Wireless SuperSlim świetnie tłumią wszelkie zakłócenia oraz hałasu z zewnątrz. Przy bezprzewodowym działaniu starczą na około 5 godzin odtwarzania naszych ulubionych kawałków. Jakość dźwięku stoi na wysokim poziomie - jest on dynamiczny, ale jednocześnie zrównoważony.

Warto dodać, że nie ma tu mowy o zsunięciu się słuchawek, nawet podczas intensywnego treningu. Ich konstrukcja jest także bardzo wytrzymała. Sportowy charakter pełną gębą!

blog comments powered by Disqus
Kompaktowe Słuchawki Dla Miłośników Sportu od Firmy Monster