PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki pojemny powerbank 20000 mAh wybrać? |TOP 5|

Genius oraz (Po)moc dla smartfonów!

Genius oraz (Po)moc dla smartfonów!

Firma Genius proponuje nam całą gamę power banków - czyli przenośnych źródeł mocy. Urządzenia dostępne są w różnych kolorach i o zróżnicowanych pojemnościach, są szczególnie przydatne gdy jesteśmy w terenie a urządzenie mobilne jest na skraju wyczerpania.

Genius eco

Pierwsze z proponowanych urządzeń to Genius ECO-u261 , posiada baterię litowo-jonową o pojemności 2600 mAh, która w kryzysowej sytuacji doładuje urządzenie mobilne. Dzięki niewielkim rozmiarom (70 x 30,5 x 21 mm) power bank jest łatwy w transporcie. Wystarczy połączyć go z telefonem za pomocą kabla USB i proces ładowania zaczyna się automatycznie.

Genius eco

Kolejnym power bankiem firmy Genius jest ECO-u306. Wyróżnia go płaska budowa, dzięki czemu można go schować w kieszeni spodni lub marynarki. Wyposażony jest w baterię o pojemności 3000 mAh, zdolną naładować smartfon lub zasilić tablet. Tak jak w przypadku ECO-u261, ładowanie odbywa się za pomocą kabla USB. Model ECO- u306 posiada włącznik, dzięki czemu użytkownik może przerwać i wznowić proces dostarczania energii w dowolnym momencie.

Genius eco

Natomiast modelem cechującym się największą pojemnością jest Genius ECO-u521. Zachowując kompaktową budowę, dysponuje baterią o pojemności 5200 mAh, która uratuje rozładowany smartfon, tablet, odtwarzacz multimedialny, przenośną konsolę i inne urządzenie wyposażone w port micro USB. Waży tylko 117 g, dlatego nie obciąży bagażu podręcznego. Może być przydatny podczas długich podróży, gdy telefon przełącza się między stacjami przekaźnikowymi, szybko skracając pasek naładowania baterii.
 

Prezentacja power banków Genius: ECO-u261 i ECO-u306

Wszystkie power banki Geniusa zostały wyposażone w diody LED, informujące o stopniu naładowania banków energii. W pudełkach znajdziemy także kable USB i instrukcje w języku polskim. Power banki są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych. Ich ceny przedstawiają się następująco: 52 zł za ECO- u261, 65 zł za ECO-u306 i 73 zł za model ECO-u521. Objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta.

blog comments powered by Disqus
Genius oraz (Po)moc dla smartfonów!