PODPOWIEDZI:

Gry na Windows Phone - zimowy przegląd

Gry na Windows Phone - zimowy przegląd

Platforma Windows Phone Store może już nam zaoferować aż 190 000 aplikacji oraz gier, a codziennie pojawia się 500 nowych aplikacji. W ostatnim czasie mieliśmy sporo debiutów. Zobaczcie nasz zimowy przegląd najciekawszych gier na Windows Phone, które ostatnio się pojawiły.

Kingdoms & Lords

To bardzo wciągająca gra ekonomiczno-wojenna, w której gracz wciela się we władcę fantastycznej krainy. Musimy zadbać o swoje królestwo i poddanych. Dojdzie również do odpierania ataków barbarzyńców. Do gry można zapraszać znajomych i tworzyć z nimi sojusze.

Star Wars: Tiny Death Star

Gwiezdnych wojen chyba nikomu nie trzeba dłużej przedstawiać. Najnowsza gra o nich na Windows Phone polega głównie na budowaniu Gwiazdy Śmierci, a wymagać to będzie od nas dobrej strategii oraz odpowiedniego administrowania załogą.

windows_phone

Koszmary z Głębin 2: Pieśń Syreny

Jest to gra od polskiego producenta Artifex Mundi. W najnowszej wersji programu gracz wciela się w postać nieustraszonej kustoszki muzeum Sary Black, która chcąc rozwiązać tajemniczą zagadkę musi przeciwstawić się dwóm antybohaterom - legendarnemu piratowi oraz złemu burmistrzowi.

Dark Lands

To gra, w której liczy się nasz refleks i spostrzegawczość. Naszym głównym bohaterem jest nieustraszony wojownik, który będzie musiał zmierzyć się z wieloma różnymi potworami. Chodzi o to, by w walce z nimi przetrwać jak najdłużej.

Asphalt 8: Airborne

Każdy fan mobilnych gier wyścigowych kojarzy serię Asphalt. W ósmej odsłonie będziemy mogli wybrać jeden z 48 samochodów, a na trasach wykonywać przeróżne triki i akrobacje, które pomogą nam w uzyskaniu jak najlepszej lokaty. Warto tu wspomnieć o świetnej grafice i dźwięku.

blog comments powered by Disqus
Gry na Windows Phone - zimowy przegląd