PODPOWIEDZI:

Hama Przedstawia Idealny Kącik Kibica!

Hama Przedstawia Idealny Kącik Kibica!

Co prawda, piłkarskie są już daleko za nami, ale Hama proponuje stworzyć małe centrum dla osób głodnych sportowych wrażeń. Ba, przecież przed nam jeszcze spora dawka wydarzeń sportowych z olimpiady w Rio, zatem jest to propozycja wręcz nie do odrzucenia! Jeśli jednak nie jesteście za pan brat ze sportem, zawsze będzie można wykorzystać ten zestaw w całkowicie odmienny sposób. Zapraszam.

Każdy miłośnik mocnych wrażeń sportowych i nie tylko, powinien sprawić sobie tak mały “ołtarzyk”, w którym zrelaksuje się w swój ulubiony sposób. Jak już powiedziałem na wstępie, nie każdy musi być oddanym kibicem sportowym, bowiem zestaw ten może diametralnie zmienić swoje przeznaczenie i spełnić się jako zestaw dla kinomana, czy nawet gracza konsolowego! Przyjrzyjmy się bliżej elementom tegoż zestawu proponowanego przez Hamę.


Ekspresy do Kawy


Hama 1
 

Na pierwszy ogień idzie uchwyt na telewizor, bez którego nie obędziemy się jeśli planujemy powiesić nasz wyświetlacz na ścianie. Na wstępie warto powiedzieć, że uchwyt sprawa wrażenie nader solidnego i przystosowanego dla matryc ważących do 25 KG! Uchwyt Fullmotion można także regulować na płaszczyźnie 180 stopni. Czego chcieć więcej? Do tego zestawu z pewnością przyda się antena Hama HD38, która zapewni ostry jak żyleta i nieskazitelnie czysty obraz. Wszelakie zakłócenia nie będą nam już straszne. Produkt ten jest w stanie wzmocnić ów sygnał, nawet o 32 dB!

Szukasz dobrych słuchawek bezprzewodowych? Sprawdź naszą recenzję tego modelu!


hama 2

Co jeszcze proponuje nam ów producent? Jest to centrum zarządzania naszym dzisiejszym zestawem, czyli pilot Hama 8w1. Jest to uniwersalny pilot, który jest w stanie “podszyć” się pod ponad 1000 różnych pilotów! Dzięki jego niezwykłej funkcjonalności, obsłużymy nasz dekoder, telewizor, odtwarzacz blu-ray, a nawet wierzę HiFi z poziomu jednego pilota. Pilotowy chaos nie jest już nam straszny. Czy coś jeszcze przyda się w tworzeniu wspomnianego “kącika”? Oczywiście, bowiem bez odpowiedniego przedłużacza (czyt. listwa zasilająca) się nie obędzie! Niemiecki producent oferuje nam nadzwyczaj wyjątkową listwę zasilającą, która zabezpieczy nas przed ewentualnymi skutkami przepięcia wywołanymi zwarciem instalacji elektrycznej, a także wyładowaniami atmosferycznymi.

hama 3
 

Interesujesz się technologią VR? Może ten produkt Cię zachwyci?

Ostatnim elementem całej tej układanki są słuchawki nauszne firmy Thomson, a konkretnie model o nazwie Thomson WHP 3001. Charakteryzują się one funkcją Autotuning, zasięgiem od 30 do 100 metrów oraz cieszeniem się ciągłym ich użytkowaniem przez co najmniej 8 godzin! Sam producent chwali je za jakość wykonania oraz wygodę użytkowania. Jesteście zainteresowani takim zestawem? Co myślicie o stworzeniu sobie takiego miejsca “wyciszenia”? Odpowiedzcie nam w komentarzach poniżej materiału! ;)

blog comments powered by Disqus
Hama Przedstawia Idealny Kącik Kibica!