PODPOWIEDZI:

Wyniki naszego plebiscytu na obecną chwilę

Wyniki naszego plebiscytu na obecną chwilę

Z wielką przyjemnością prezentujemy Wam obecne wyniki naszego plebiscytu na produkt roku 2013. Przypomnijmy, że mamy tu pięć kategorii, w których wybieramy czołowy produkt - sprzęt dla gracza, karta graficzna, gra, telefon oraz tablet. Zapoznajcie się z obecnymi wyniki oraz sami zagłosujcie, jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście, a może się to opłacić, gdyż mamy atrakcyjne nagrody do wylosowania.

Sprzęt dla gracza

Gamingowe myszki, klawiatury czy kontrolery gry - rynek tych urządzeń jest bardzo szeroki. W naszym plebiscycie było dokładnie dwanaście modeli z tych kategorii do wyboru na najlepszy sprzęt dla gracza. Z poniższego wykresu widać, że żaden model nie uzyskał jeszcze wyraźnej przewagi i wszystko może się tu jeszcze zmienić. Na obecną chwilę wygrywa klawiatura Gigabyte FORCE K7 nieznacznie wyprzedzając myszkę A4Tech Bloody Gamming V5 .

dla gracza

Gra

Rok 2013 to wiele głośnych premier na rynku gier. W naszym plebiscycie jest do wyboru trzynaście tytułów. Na obecną chwilę mamy tu dwie gry, które odskoczyły konkurencji i najprawdopodobniej między sobą rozstrzygną losy pierwszego miejsca. Na czele jest FPS Battlefield 4. Drugie miejsce to Assassins Creed 4 Black Flag.

gra

Karta graficzna

Żeby w powyższe gry pograć na wysokich ustawieniach, trzeba mieć wydajną i solidną kartę graficzną. Nasz plebiscyt również te urządzenia uwzględnia. Mamy tu dziewięć modeli do wyboru. Aktualnie jest tu dość zdecydowany lider w postaci karty graficznej Asus GeForce GTX 780 DirectCU II OC, a pozycje za nim to duży ścisk. Warto więc jeszcze zagłosować na swój ulubiony model.

karta graficzna

Tablet

Czas na urządzenia mobilne. Zaczynamy od tabletów. W naszym plebiscycie można wybierać spośród jedenastu modeli. Patrząc na aktualne wyniki, wyraźnie widać, że będzie tu zacięta walka walka do ostatniego dnia grudnia. Tablety Samsung GALAXY Tab 3 8.0 oraz Google Nexus 7 (2013) są aktualnie na równi. Również trzeci iPad Air nie odpuszcza i goni czołową dwójkę.

tablet

Telefon komórkowy

Rynek smartfonów jest bardzo dynamiczny. Do wyboru jest masa modeli. Które z nich były w roku 2013 najpopularniejsze? Daliśmy Wam do wyboru czternaście czołowych modeli. Na razie wygrywa Sony Xperia Z1. Próbuje ją dogonić smartfon Samsung I9500 GALAXY S 4

Telefon

Pamiętajmy, że jest jeszcze tydzień głosowania (do 31.12.2013) i tak naprawdę wszystko może się zmienić. Warto zaznaczyć, że jeżeli nie ma na liście Waszego faworyta to można samodzielnie go wpisać i oddać głos.

Strona plebiscytu produkt roku 2013

Jeszcze raz gorąco zachęcamy do głosowania i przypominamy, że dla szczęśliwców mamy następujące nagrody:

  • obudowa CM Storm Scout 2
  • gra The Binding of Isaac
  • gra Death Rally
  • gra Fallen Enchartress: Legendary Heroes
  • gra GTR Evolution
  • gra Stardrive
blog comments powered by Disqus
Wyniki naszego plebiscytu na obecną chwilę