PODPOWIEDZI:

Samsung Galaxy S5 mini - mniejsza wersja flagowca zaprezentowana

Samsung Galaxy S5 mini - mniejsza wersja flagowca zaprezentowana

Firma Samsung zaprezentowała właśnie mniejszą wersję swojego flagowca, czyli dokładnie model Samsung Galaxy S5 mini. Telefon ma oferować kompaktowe wymiary, ale jednocześnie wysoką funkcjonalność oraz wydajność. Przeczytajcie naszego newsa i poznajcie bliżej ten model.

Samsung Galaxy S5 mini wyróżnia się przede wszystkim znakomitym wyświetlaczem HD Super AMOLED o przekątnej 4,5 cala, który zapewnia żywe kolory i doskonałą jakość obrazu. Smartfon jest bardzo poręczny dzięki swym kompaktowym rozmiarom.

Samsung Galaxy S5 mini 2

Pod względem funkcjonalności, Samsung Galaxy S5 mini jest bardzo podobny do swojej większej wersji. Tak jak w niej, mamy również tu czytnik linii papilarnych, pulsometr, zabezpieczenie zgodne z certyfikatem IP67, tryb Ultra Power Saving czy szeroką kompatybilność z innymi urządzeniami marki Samsung.

Trzeba również wspomnieć o wydajności telefonu. Mamy tu bowiem czterordzeniowy procesor Quad Core 1,4 GHz oraz pamięć 1,5 GB RAM, które czuwają nad szybką i płynną pracą urządzenia. Producent zapewnia, że wielozadaniowość stoi na wysokim poziomie w S5 mini. Wyraziste i ostre zdjęcia wykonamy natomiast za pomocą 8-megapikselowego aparatu o wysokiej rozdzielczości. Osoby, które sporo czasu poświęcają na przeglądanie stron www lub często coś ściągają z internetu na swój telefon, będą zadowolone z możliwości Galaxy S5 mini, ponieważ jest tu także usługa LTE kategorii 4.

Samsung Galaxy S5 mini

GALAXY S5 mini pojawi się w sprzedaży na początku lipca w Rosji, a następnie w kolejnych krajach. Początkowo będą dostępne cztery wersje kolorystyczne telefonu.

Cena urządzenia - 1699 zł

Samsung Galaxy S5 mini pełna specyfikacja:

specyfikacja

blog comments powered by Disqus
Samsung Galaxy S5 mini - mniejsza wersja flagowca zaprezentowana