PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Wyniki Plebiscytu na Produkt Roku 2013

  • Dodano: 4 lata, 6 miesięcy temu
  • Ocena: (0) (0)
Wyniki Plebiscytu na Produkt Roku 2013

Mam zaszczyt ogłosić wyniki Plebiscytu na Produkt Roku 2013. Plebiscyt obejmował pięć kategorii produktowych: Najlepszy Tablet 2013, Najlepsza Gra 2013, Najlepszy Telefon 2013, Najlepsza Karta Graficzna 2013 oraz Najlepszy sprzęt dla Graczy 2013. Oprócz wyłonienia zwycięskich produktów chcielibyśmy nagrodzić osoby, które oddały swój głos na zwycięskie produkty.

Bardzo Wam Wszystkim dziękuję za udział w naszym Plebiscycie. Otrzymaliśmy bardzo dużo zgłoszeń, dzięki czemu wytypowane zwycięskie produkty są prawdziwymi liderami w swoich kategoriach, gdyż głosowało na nie wielu fanów. W drugiej części podane zostały wyniki Konkursu w ramach Plebiscytu na Produkt Roku 2013. Oto jak wyglądają liderzy w poszczególnych kategoriach sprzętowych.

Ranking najlepszych Tabletów 2013

Najlepszym Tabletem został: Nexus 7 zobacz recenzję

Ranking najlepszych Tabletów 2013


Ranking najlepszych Telefonów 2013

Najlepszym Telefonem został: Sony Xperia Z1 zobacz recenzję

Ranking najlepszych Telefonów 2013


Ranking najlepszych Gier 2013

Najlepszą Grą został: Battlefield 4 zobacz recenzję

Ranking najlepszych Gier 2013


Ranking najlepszych Kart Graficznych 2013

Najlepszą Kartą Graficzną została: Asus GTX 780 DirectCU II OC zobacz recenzję

Ranking najlepszych Kart Graficznych 2013


Ranking najlepszego Sprzętu dla Graczy 2013

Najlepszym Sprzętem dla Graczy został: A4Tech Bloody V5 zobacz recenzję

Ranking najlepszego Sprzętu dla Graczy 2013


Wyniki Konkursu

Poniżej znajduje się lista osób, które zostały wytypowane przez naszą redakcję na zwycięzców Konkursu rozgrywanego w ramach Plebiscytu na Produkt Roku 2013. Przy wyborze nagrodzonych, kierowaliśmy się:

  1. Ilością celnie wytypowanych produktów, które zostały Produktami Roku 2013
  2. Uzasadnienie swojej decyzji

Login z VideoTesty: riddickvip
Nagroda: obudowa CM Storm Scout 2
Wytypowane produkty: Nexus 7, Battlefield 4, Sony Xperia Z1, A4Tech Bloody V5
Napisz dlaczego głosowałeś na te produkty? W kategorii tablety szczególna uwagę zwróciłem na produkt w średnim przedziale cenowym ale za to z dużym zasobem mocy i jest to niewątpliwie nexus według mnie. Gra która graficznie zachwyciła mnie był niewątpliwie Battlefield 4. W ostatnich kategoriach liczy się moc oraz praktyczność.Wybrane prze zemnie urządzenia są topowym sprzętem i są warte uwagi osób wymagających od sprzętu najwyższej wydajności mimo swej ceny.

Login z VideoTesty: KamilozosPL
Nagroda: gra The Binding of Isaac
Wytypowane produkty: Nexus 7, Battlefield 4, Sony Xperia Z1, Asus GTX 780 DirectCU II OC
Napisz dlaczego głosowałeś na te produkty? 1 Powód jest to że na nie czekałem. 2 Powód jest to że były najciekawsze. 3 Poniektóre z nich mam zamiar kupić bądż już kupiłem dzięki obejrzeniu tych testów.

Login z VideoTesty: ryhupro
Nagroda: gra Death Rally
Wytypowane produkty: Nexus 7, Battlefield 4, Sony Xperia Z1, Asus GTX 780 DirectCU II OC
Napisz dlaczego głosowałeś na te produkty? Uważam, że wymienione powyżej produkty są najlepsze jakościowo jak i wydajnościowo

Login z VideoTesty: Patryk1231703
Nagroda: gra Fallen Enchartress: Legendary Heroes
Wytypowane produkty: Nexus 7, Battlefield 4, Sony Xperia Z1
Napisz dlaczego głosowałeś na te produkty? Tablet - Nexus 7 Zasłużył na wygraną dlatego że jest nazywany ''królem 7 calowych tabletów i bardzo dobrze spisuje się w grach. Gra - Battlefield 4 jest pewny zwycięstwa, ponieważ jest grą bardzo wciągającą, zawiera dużo efektów specjalnych, nie wiem jak go po prostu opisać, miodzio. Telefon - Xperia Z1 jest nie do pokonania, super aparat i przede wszystkim wydajność, sam posiadam i jestem pod wrażeniem Sprzęt - Gigabyte Force K7 jest klawiaturą którą wybrałem, bo sam ją posiadam i jest najlepszą jaką miałem bardzo wygodnie się gra na niej, polecam Karta Graficzna - MSI Radeon R9 290x 4GD5 moim zdaniem zasługuje na 1 miejsce, na benchmarkach w większości grach spisuje się lepiej od GTX-a 780, a o tym że jest to flagowiec ATI już nie muszę mówić

Login z VideoTesty: seger303
Nagroda: gra GTR Evolution
Wytypowane produkty: Nexus 7, Battlefield 4, Asus GTX 780 DirectCU II OC
Napisz dlaczego głosowałeś na te produkty? Nexus7 - z angielskiego nexus to ogniwo. Zatem co nim jest? Przede wszystkim cena. Battlefield 4 - Oh, battlefield... i jak tu nie kochać FPS'ów? Nexus 5 - czyli jak ośmieszyć iphona 5 Cooler Master Storm Sirus 5.1 - ważne że działa tak, jak zapewnia producent. Asus GTX 780 DirectCU II OC - karta jak karta z tą różnicą że konkurencja nie do pięt jej nie dorasta

Login z VideoTesty: VoidLoop
Nagroda: gra Stardrive Wytypowane produkty: Nexus 7, Asus GTX 780 DirectCU II OC
Napisz dlaczego głosowałeś na te produkty? NEXUS 7
Wybrałem Nexusa 7, ponieważ moim zdaniem jest on najlepszym produktem który wyszedł na rynek tabletów w 2013 roku. Tablet od Asusa urzekł mnie swoimi małymi rozmiarami, jakością wykonania i przede wszystkim ceną. Za 1000 zł dostajemy tablet z cienka i lekka obudową wykonana z solidnego materiału, Snapdragonem S4 Pro, rewelacyjną matryca z rozdzielczością 1920x1200 i świetnym odwzorowaniem czerni, głośnikami na dobrym poziomie. Jeśli dodać do tego niesamowicie długo czas działania i płynność działania, to nawet takie wady jak brak slotu na kartę SD i system Android, nie mają żadnego znaczenia.
ASUS GTX 780 DIRECTCU II OC
Moim zdaniem na tytuł najlepszej karty graficznej zasługuje Asus GTX 780 DirectCU II OC. Za znośne pieniądze otrzymujemy fabrycznie podkręconą kartę (z 863MHz na 889MHz), hybrydowy układ łączący cechy wentylatora i turbiny DirectCU II. Do tego 10-fazowa sekcja zasilania i aluminiowy radiator, do którego przenoszone jest ciepło za pomocą czterech milimetrowych i jednego 10-milimetrowego, miedzianego ciepłowodu. Co prawda wygląd pozostawia trochę do życzenia, ale w zamkniętej jednostce i tak tego nie widać.
BEYOND:TWO SOULS
Według mnie najlepszą grą 2013 roku jest Beyond:Two Souls. Większość recenzentów go skrytykowała i przez internetu popłynęła na ten tytuł rzeka hejtu, ale ja osobiście nie bawiłem się przy żadnej grze jak przy tej. Od Quantic Dream wiele wytwórni powinno się uczyć tego, jak powinien wyglądać produkt wypuszczany na rynek. Beyond to „pełny” tytuł, w którym zadbano o wszystkie kwestię. Grafika może nie jest na poziomie nowego Killzona, ale i tak jest na wysokim poziomie. Muzyka na poziomie dobrego Hollywod'zkiego kina, pozwalająca wejść w świat gry. Fabuła, coś czego nie oceniam w grach już od jakichś dwóch – trzech lat, nie oceniam, bo po prostu większość dzisiejszych gier, fabularnie wygląda tak samo – jesteś wybrańcem, masz karabin bądź miecz i zadanie polegające na zabiciu jakiegoś złego zła. Two Sous to fabularne światełko w tunelu skostniałego rynku gier, pozwalające na 10 godzin zapomnienia się w przedstawionej historii, owocującego wieloma wzruszeniami. Jeśli dodamy do tego technologię motion capture. Ellen Page i Williama Dafoe, to otrzymamy tytuł, który w przeciwieństwie do innych gier, na długo pozostanie w pamięci gracza.Wszystkim uczestnikom jeszcze raz bardzo dziękujemy za udział w naszej akcji. Zapraszamy do udziału w następnych Konkursach. Informacje o bieżących akcjach znajdziecie na stronie: /info/Konkurs/

Informacja dla zwycięzców

Prosimy aby do dnia 11.01.2014 (termin nieprzekraczalny) wysłać na adres: konkurs@videotesty.pl następujące informacje:

  • Imię i Nazwisko
  • Login na VideoTesty,
  • Adres, pod który mamy wysłać nagrodę: ulica, numer mieszkania, klatki oraz kod pocztowy, miejscowość
  • Numer telefonu komórkowego

W przypadku braku informacji od zwycięzcy do 11.01.2014, nagroda przepada na poczet kolejnego Konkursu.

Dziękujemy, gratulujemy i zapraszamy do udziały w naszych kolejnych Konkursach.

blog comments powered by Disqus
Wyniki Plebiscytu na Produkt Roku 2013