PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Epson EH-TW5400 vs Optoma HD27e - Porównanie tanich projektorów

Epson Moverio BT-200 - inteligentne okulary

Epson Moverio BT-200 - inteligentne okulary

Epson Moverio BT-200 to inteligentne okulary, które umożliwiają pełne wykorzystanie możliwości, jakie daje system rzeczywistości rozszerzonej. Mają świetną specyfikację, mnóstwo funkcji, a do tego zaskakują swoją lekkością i komfortem użytkowania. Dowiedzcie się więcej o tym ciekawym urządzeniu.

Targi CES 2014, które zaczęły się właśnie w Las Vegas, od samego początku zaciekawiają nas bardzo innowacyjnymi urządzeniami. Warto wymienić tu inteligentne okulary Epson Moverio BT-200. Jest to następca modelu BT-100, który jest od swojego starszego brata dużo lżejszy (o 60%) i o połowę mniejszy.

Epson Moverio BT-200 stwarza wręcz nieograniczone możliwości dla deweloperów systemu rzeczywistości rozszerzonej, którzy mogą tworzyć zaawansowane aplikacje dla klientów indywidualnych i firm. Dzięki okularom, świat, na który patrzymy, będzie wzbogacony o liczne cyfrowe efekty, które z kolei ułatwią nam wiele codziennych czynności.

Warto również wymienić główne funkcje oraz technologie, które są zastosowane w okularach. Są to między innymi: Technologia detekcji, kamera umieszczona z przodu, żyroskop, system GPS, kompas oraz akcelerometr. Dzięki temu urządzenie skutecznie i błyskawicznie przetwarza ruch użytkownika i bodźce pochodzące z jego otoczenia.

Epson Moverio BT-200

Okulary są również kompatybilne z Androidem i możemy je w bardzo łatwy sposób aktualizować. Developerzy już od lutego, dzięki witrynie dla nich stworzonej, będą mogli tworzyć aplikacje dedykowane okularom Moverio BT-200.

Epson Moverio BT-200 to także świetne narzędzie do przeprowadzania wizualizacji różnego rodzaju, np. szkoleniowych, logistycznych, naukowych, medycznych, edukacyjnych, związanych z bezpieczeństwem i innych. Zastosowanie okularów jest jednak jeszcze większe. Możemy bowiem na nich oglądać filmy 2D i 3D ze zintegrowanym dźwiękiem Dolby Digital Plus. Sterowanie urządzeniem odbywa się poprzez touchpad. W tym małym i lekkim urządzeniu, drzemie także dwurdzeniowy procesor 1,2 GHz. Bateria daje nam natomiast 6 godzin pracy na jednym ładowaniu.

Model BT-200 będzie dostępny od maja 2014 r. w cenie 699 EUR.

blog comments powered by Disqus
Epson Moverio BT-200 - inteligentne okulary
Autor: Łukasz