PODPOWIEDZI:

Nexus 5 już na naszym rynku!

Nexus 5 już na naszym rynku!

Długo wyczekiwany smartfon Nexus 5 debiutuje właśnie na polskim rynku. Telefon łączy w sobie przede wszystkim najnowsze usługi i aplikacje od Google oraz wysoką jakość wykonania od LG. Przeczytajcie naszego newsa, by dowiedzieć się więcej o tym modelu.

Nexus 5 to prawdziwa rewolucja w rodzinie telefonów Nexus. Jest to bowiem najszybszy model z tej serii, wyposażony w technologię szybkiej transmisji danych w standardzie 4G/LTE.Snapdragon 800, najnowszy chipset dedykowany urządzeniom mobilnym, gwarantuje wysoką wydajność i wielozadaniowość. Akumulator ma natomiast 2300 mAh, co jest bardzo przyzwoita pojemnością.

Warto zwrócić uwagę na wyświetlacz urządzenia. Ma on bowiem 5 cali i jest on typu IPS Full HD. Skutkuje to świetną jakością generowanego obrazu i szerokimi kątami widzenia. Również reakcja na dotyk jest błyskawiczna.

Smartfon może również okazać się świetnym narzędziem do robienia zdjęć czy kręcenia filmów. Jest tu bowiem 8-megapikselowy aparat z większym sensorem oraz optyczną stabilizacją obrazu. Mamy również do dyspozycji sporo trybów fotografowania - Photo Sphere, Auto Awesome czy udoskonalony tryb HDR+, to tylko niektóre z nich.

Nexus 5

Przy swoich licznych funkcjach i szerokich możliwościach, nowy Nexus jest jednocześnie bardzo smukły i elegancki. Urządzenie ma zaledwie 8,6 mm grubości i waży jedynie 130g, co czyni je najsmuklejszym i najlżejszym smartfonem z dotychczasowej linii Nexus. Dodatkowo mamy dwie wersje kolorystyczne - białą oraz czarną.

Funkcjonalność urządzenie skutecznie podnosi najnowszy system operacyjny Android 4.4 Kit Kat. Wydajniejsza praca, szybszy multitasking i bardziej precyzyjne rozpoznawanie gestów użytkownika - to główne korzyści zastosowania najnowszego Androida.

Urządzenie jest już dostępne na polskim rynku w sprzedaży detalicznej w cenie 1799 pln, a od przyszłego tygodnia pojawi się w pierwszej kolejności w ofercie sieci PLAY.

blog comments powered by Disqus
Nexus 5 już na naszym rynku!