PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 10 Tanich ekspresów przelewowych do kawy

Uprawiaj sport, baw się i wypoczywaj - poznaj wygodę korzystania z MP3 GoGEAR Sounddot marki Philips

Uprawiaj sport, baw się i wypoczywaj - poznaj wygodę korzystania z MP3 GoGEAR Sounddot marki Philips

Daj się porwać muzyce odtwarzanej za pośrednictwem niewielkiego, kolorowego odtwarzacza MP3 GoGEAR Sounddot. Jest on wyposażony we wbudowany zaczep pozwalający przymocować urządzenie do ubrania, a także we wskaźniki świetlne (LED) i dźwiękowe. Przesyłaj muzykę przez wbudowany port USB i korzystaj z funkcji FastCharge umożliwiającej szybkie ładowanie.

Noś z dumą swój odtwarzacz GoGEAR Sounddot i wydobądź to, co najlepsze z muzyki. Jest niewielki, bardzo stylowy i co najważniejsze - dostępny w szerokiej gamie ekscytujących kolorów.

Nic nie powinno stać Tobie na drodze. Dzięki lekkiej konstrukcji i wytrzymałemu zaczepowi odtwarzacz GoGEAR Sounddot można w bezpieczny i elegancki sposób przyczepić do ubrania, czyniąc z niego idealnego towarzysza podróży.

Odtwarzacz GoGEAR Sounddot informuje użytkownika o tym, co się dzieje za pomocą specjalnie zaprogramowanych wskaźników świetlnych i dźwiękowych. Wskaźnik LED i krótkie sygnały dźwiękowe informują o włączeniu lub wyłączeniu odtwarzacza i o tym, czy jest on w trybie odtwarzania losowego. Informują nawet o rozładowaniu akumulatora za pomocą diody migającej na czerwono i sygnału dźwiękowego rozbrzmiewającego w tym samym rytmie. Po podłączeniu odtwarzacza do źródła zasilania zewnętrznego wskaźnik LED świeci stale na czerwono, gdy bateria jest ładowana. Gdy bateria jest już w pełni naładowana, wskaźnik świeci na zielono, co oznacza, że można znów słuchać wspaniałej muzyki z odtwarzacza GoGEAR Sounddot.

SA4DOT02BN

Tańcz przy niezliczonych hitach z odtwarzacza GoGEAR. Niewielki wbudowany akumulator zapewnia nawet 6 godzin ciągłego odtwarzania muzyki po jednym naładowaniu. Wystarczy podłączyć odtwarzacz przez bezpośrednie złącze USB do komputera, aby naładować urządzenie bez użycia przewodów. To naprawdę bardzo proste!

Philips Songbird to prosty w obsłudze program dołączany do odtwarzacza GoGear, który pozwoli Ci odkrywać i odtwarzać nowe treści multimedialne, a następnie automatycznie synchronizować je z odtwarzaczem Philips GoGear. Jego intuicyjne i zaawansowane zarazem funkcje pozwolą Ci odkrywać nowych wykonawców oraz gatunki muzyczne bezpośrednio w programie dzięki sklepom z muzyką i multimediami oraz usługom i stronom internetowym. Odtwarzaj pozycje z własnej biblioteki oraz multimedia z Internetu i synchronizuj je bez problemów z odtwarzaczem Philips GoGear przy pomocy komputera.

Czasem chcesz posłuchać muzyki z odtwarzacza GoGEAR w drodze do pracy lub do domu albo chcesz zabrać go ze sobą na szybką przebieżkę. Co jednak, jeśli wypadło Ci z głowy, aby naładować go poprzedniej nocy? Pożegnaj się z frustracją i znużeniem oraz cichymi podróżami dzięki funkcji szybkiego ładowania. Inteligentne, wygodne rozwiązanie firmy Philips pozwala podłączyć odtwarzacz GoGEAR do komputera lub ładowarki USB na 6 minut. W zamian zyskujesz aż 60 minut odtwarzania muzyki! Funkcja szybkiego ładowania opiera się na wykorzystaniu znacznie wyższego napięcia, które w chwilę zapewnia baterii litowo-jonowej moc, która Cię ratuje… i sprawia, że muzyka gra.

Rekomendowana cena detaliczna odtwarzacza Philips GoGEAR Sounddot SA4DOT02 wynosi 89 PLN brutto

blog comments powered by Disqus
Uprawiaj sport, baw się i wypoczywaj - poznaj wygodę korzystania z MP3 GoGEAR Sounddot marki Philips