PODPOWIEDZI:
JVC LT-55VAO9200 55" OLED TELEWIZOR

myPhone HAMMER - wytrzymały DualSim w przystępnej cenie

myPhone HAMMER - wytrzymały DualSim w przystępnej cenie

myPhone HAMMER to kolejny niedrogi telefon od firmy myPhone. Jak na swoją niską cenę, ma on sporo zalet. Jest niezwykle wytrzymały, ma wszystkie najważniejsze funkcje oraz obsługuje tryb DualSim. Dzięki temu nada się do pracy, jak i rozrywki. Przeczytajcie poniższego newsa, by dowiedzieć się o nim więcej.

myPhone HAMMER to telefon od firmy myPhone, który cechuje się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości. Jeżeli Wasz telefon często notuje upadki lub pracujecie w trudnych warunkach, to z modelem myPhone HAMMER unikniecie wizyt w serwisie. Spełnia on bowiem wymagania wyśrubowanej normy IP67 - ma wodoszczelną, niezwykle wytrzymałą obudowę, odporną także na wstrząsy. Jest to także urządzenie bardzo łatwe w obsłudze.

myPhone HAMMER

Wbrew pozorom, myPhone HAMMER to całkiem funkcjonalny telefon. Jest tu moduł Bluetooth, kamera VGA, złącze kart pamięci microSD, odtwarzacz plików audio i video czy radio FM. warto wspomnieć o bardzo pojemnej baterii - 1700 mAh. Producent zapewnia, że jeden cykl jej pracy starczy na 14 godzin rozmów lub do 15 dni w stanie czuwania, bez konieczności ładowania. Dużą zaletą jest obsługa dwóch kart SIM. Pozwoli to skutecznie rozdzielić sprawy zawodowe z prywatnymi.

Ekran ma natomiast 2 cale i 262 tys.kolorów. Umożliwi komfortowe użytkowanie telefonu. Warto wspomnieć, że myPhone HAMMER jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych.

myPhone HAMMER 2

Producent ustalił cenę detaliczną na jedyne 249 złotych. To jednak nie koniec dobrych wiadomości. Już wkrótce (od 13 stycznia) telefon pojawi się sieci sklepów Biedronka w obniżonej cenie, wynoszącej zaledwie 179 zł. Warto szybko zdecydować się na zakup, gdyż promocja ta nie będzie długo trwała.

blog comments powered by Disqus
myPhone HAMMER - wytrzymały DualSim w przystępnej cenie