PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Czy da się wymienić kartę graficzną w laptopie? Sprawdziliśmy to!

Efektowne płyty główne od Asusa

Efektowne płyty główne od Asusa

Firma Asus wypuściła na rynek serię nowych płyt głównych o nazwie P7P55D. Jak przekonują przedstawiciele Asusa, główną zaletą produktu są nowatorskie rozwiązania hybrydowe, które pozwalają wycisnąć z komputera maximum możliwości.

Płyta głównaAsus P7P55D pozwala niemal całkowicie zredukować wszelkie dziury w procesie zapisywania i odczytywania danych z najnowszych dysków SATA, stosowanych w komputerach. Nowa płyta główna Asusa sprawia, że przepływ danych może odbywać się z prędkością nawet 6 GB na sekundę.

P7P55D

Drugim atutem P7P55D jest hybrydowy mikroprocesor, złożony z urządzenia Intela i dodatkowego mikroprocesora Turbo V Evo, przygotowanego przez Asusa. Nowa tu choćby o systemie ASUS OC Profile, który pozwala dostosować przetaktowywania na różne sytuacje czy o ASUS Turbo Key, który tworzy dodatkowe klawisze do przetaktowywania na klawiaturze. W wersji Premium tej płyty głównej użytkownik dostanie do dyspozycji specjalnego pilota, dzięki któremu będzie mógł zdalnie taktować dysk.

By nowa płyta Asusa mogła czynić cuda z taktowaniem dysków, potrzebny był specjalny system chłodzenia. Inżynierom firmy udało się go stworzyć. Dzięki temu P7P55D bazuje na technologii Xtreme Phase i T.Probe, gwarantującej aktywne chłodzenie dysku i urządzeń pracujących w pobliżu aktywnego procesora. Cena urządzenia oscyluje - w zależności od modelu - w przedziale od 469 zł (podstawowa wersja P7P55D) do 949 zł (P7P55D PREMIUM).

blog comments powered by Disqus
Efektowne płyty główne od Asusa