PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
QLED czy OLED - Którą matrycę wybrać w telewizorze?

LG G Pro Lite - praktyczny smartfon z dużym wyświetlaczem już na rynku

LG G Pro Lite - praktyczny smartfon z dużym wyświetlaczem już na rynku

LG G Pro Lite to kolejny smartfon od Lg, który zasługuje na uwagę. Jego główną zaletą jest przede wszystkim duży wyświetlacz wysokiej jakości czy pojemna bateria. Są tu również unikalne funkcje interfejsu. Przeczytajcie naszego newsa, by dowiedzieć się więcej.

Nie ulega wątpliwości, że LG G Pro Lite jest telefonem bardzo użytecznym i wygodnym w obsłudze. Jego ekran ma aż 5,5 cala, dzięki czemu zobaczymy na nim każdy detal szczegółowego planu czy schematu. Bateria o pojemności aż 3140 mAh sprawi, że urządzenie będzie działało przez długi czas. Takie cechy tworzą ze smartfona LG G Pro Lite doskonałe narzędzie pracy, jak i centrum rozrywki.

Przeczytaj o innowacyjnym smartfonie LG G Flex z zakrzywionym ekranem!

Seria smartfonów G od LG zobowiązuje. Mamy bowiem w omawianym modelu wygodne funkcje oraz narzędzia interfejsu użytkownika. Warto tu wymienić chociażby rysik, głośniki stereofoniczne czy funkcje Dual Sim. Rysik szczególnie przyda się w pracy, gdyż za jego pomocą szybko i wygodnie naniesiemy odręczne wskazówki czy uwagi na danym rysunku czy schemacie. Głośniki zapewnią natomiast świetną jakość dźwięku, a funkcja Dual Sim przyda się przy rozdzielaniu spraw zawodowych z prywatnymi czy przy zagranicznych wyjazdach.

LG G Pro Lite

Telefon posiada wszystkie zalety smartfonów klasy Premium z serii G, G Pro i G2 - funkcje KnockON, QSlide, QuickMemo czy QTranslator.

Poznaj czołowe produkty firmy LG, które zostały wyróżnione na targach CES!

Od paru dni (dokładnie od 23 stycznia) smartfon dostępny jest w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej 1199 zł. Jest to bardzo kusząca propozycja, biorąc pod uwagę możliwości i funkcje telefonu.

blog comments powered by Disqus
LG G Pro Lite - praktyczny smartfon z dużym wyświetlaczem już na rynku
Autor: Łukasz