PODPOWIEDZI:

Kup nową płytę główną dla graczy a grę Assassin’s Creed® Liberation otrzymasz w prezencie od MSI!

Kup nową płytę główną dla graczy a grę Assassin’s Creed® Liberation otrzymasz w prezencie od MSI!

Firma MSI, znana kart graficznych oraz płyt głównych wysokiej klasy ma dwie nowe propozycje dla zapalonych graczy. Płyty główne A88X-G45 GAMING oraz A88XM GAMING, są przeznaczone dla socketów AMD FM2+, wyposażono je w docenione technologie a na dodatek kupując jedną z nich dostaniemy świetną grę gratis!

Nowe modele A88X-G45, oraz A88XM zostały wyposażone w technologię Audio Boost.

Dzięki niej cieszyć się możemy wysokiej jakości, 8 kanałowym dźwiękiem, układ dźwiękowy wspiera standard Creative Sound Blaster Cinema. Układ dźwiękowy jest także izolowany od pozostałych elementów płyty głównej, co zapewnia mniej zakłóceń i czysty dźwięk.

MSI Gaming

MSI Gaming

Gniazda audio pokryte są złotem, a układ posiada także dedykowany wzmacniacz słuchawkowy, rozwiązanie znane z topowych kart dźwiękowych Sound Blaster. Jakość dźwięku zapewnią także kondensatory, wykonane z najlepszych materiałów.» Wydajny laptop do gier od MSITechnologia MSI Real USB Power zapewni stałą dostawę prądu, o napięciu 5V do wszystkich portów USB. Pozwoli to na przesyłanie czystego dźwięku z zewnętrznych urządzeń audio, np. gamingowych headstetów, wyposażonych w dedykowaną kartę dźwiękową na USB.

Kolejna technologia stworzona z myślą o graczach to Killer LAN, wykrywa ruch sieciowy w grze i dba o to aby prędkość transmisji była na możliwie największym poziomie. Mówiąc prosto, sprawia iż rozgrywka online jest płynna i komfortowa, dzięki temu zyskujemy przewagę na wirtualnym polub bitwy.

Kompnenty Military Class 4, to najwyższa jakość.

Hi-c Cap, Super Ferrite Choke oraz Solid CAPs, to gwarancja stabilnej pracy komputera w każdych warunkach. Komponenty te poddawane były ekstremalnym testom i przeszły je z wynikiem pozytywnym.

MSI Gaming

Kupując więc taką płytę główną nie musimy się martwić dodatkowym wydatkiem, w postaci zewnętrznej karty dźwiękowej.

MSI Gaming

Liczba zastosowanych technologii w nowych płytach MSI przyprawia o zawrót głowy, OC Genie 4 pozwala na łatwy overclocking, natomiast graficzny interfejs Click BIOS 4, pozwala w intuicyjny sposób monitorować i zarządzać ustawieniami komputera.

Posiadając płytę główną z serii MSI Gaming zyskujemy dominację w grach.

Nowe modele płyt głównych w sprzedaży dostępne będą po 10 lutego, 2014 roku. Ceny nie zostały jeszcze ustalone.

blog comments powered by Disqus
Kup nową płytę główną dla graczy a grę Assassin’s Creed® Liberation otrzymasz w prezencie od MSI!