PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Test Odkurzacza Pionowego SEBO Felix 1 Premium

Telewizja zawsze pod ręką na urządzeniu mobilnym - tuner Geniatech WiTV

Telewizja zawsze pod ręką na urządzeniu mobilnym - tuner Geniatech WiTV

Geniatech WiTV to bardzo ciekawe urządzenie dla wszystkich tych, którzy kochają telewizję i chcą ją oglądać również poza domem w dowolnej chwili. Jest to bowiem tuner TV dedykowany urządzeniom mobilnym z systemem Android oraz iOS. Dowiedzcie się o nim więcej z naszego newsa!

Geniatech WiTV to ciekawy bezprzewodowy, cyfrowy tuner do odbioru telewizji na urządzeniach z systemem Android lub iOS. model ten jest niewielkich rozmiarów, ale oferuje spora funkcjonalność oraz przydatność. Sprzęt odbiera sygnał DVB-T i przesyła go za pośrednictwem WiFi do urządzeń mobilnych. Jeden telewizor, a parę osób chcących oglądać co innego? Teraz uniknie się kłótni i bez problemu stworzy drugie źródło odbioru telewizji. Tuner sprawdzi się też na otwartych przestrzeniach. Urządzenie wyposażone jest w akumulator oraz teleskopową antenę, która umożliwia odbiór telewizji w dowolnym miejscu. Jest też możliwość podłączenia WiTV do zewnętrznej anteny DVB-T i korzystania z mobilnej telewizji w całym domu.

Nie wiesz jak podłączyć stacjonarny tuner DVB-T? Obejrzyj nasz poradnik!

Geniatech WiTV zasilany jest przez akumulator litowo-jonowy (zapewnia 3 godziny pracy po pełnym naładowaniu), ładowany przez port USB za pomocą dołączonego do zestawu kabla MicroUSB - USB2.0. Model ten obsługuje zakres częstotliwości od 177.5 do 226.5MHz (pasmo VHF) oraz od 474 - 858MHz (pasmo UHF) i jest w stanie dekodować strumienie wideo MPEG-2, MPEG-4 i H.264. Łączność Wi-Fi spełnia standardy sieci 802.11b/g/n.

C4i Geniatech WiTV

Warto również wspomnieć o prostej konfiguracji oraz obsłudze urządzenia oraz o funkcji Timeshift, która umożliwia pauzowanie, wznawianie i przewijanie oglądanego kanału telewizyjnego.

Filmik prezentujący działanie tunera TV Geniatech WiTV:

blog comments powered by Disqus
Telewizja zawsze pod ręką na urządzeniu mobilnym - tuner Geniatech WiTV