PODPOWIEDZI:

Taniej nawet o 700 złotych - Pralka, suszarka, telewizor 32-calowy

Taniej nawet o 700 złotych - Pralka, suszarka, telewizor 32-calowy

W popularnej sieci sklepów znalazłem elektronikę taniej nawet o 700 złotych. Jeżeli od jakiegoś czasu polujesz na piekarnik, lodówkę lub mini telewizor - teraz może być dobra okazja na zakup. Dobrałem pięć faktycznie przecenionych produktów, to znaczy takich, które w ciągu ostatnich kilku miesięcy trzymał wyższą cenę niż obecnie. Nie musisz nawet się spieszyć, bo sprzęty są przecenione do końca miesiąca.

Wszystkie wchodzą w skład akcji promocyjnej Wyprzedażowe Rabaty. To jednak po prostu zbiór pojedynczych obniżek. Znacznie lepiej zainteresować się takimi akcjami jak 50 za 500 (w którym wybrane produkty, zależnie od progu naliczanego co pół tysiąca złotych, są tańsze o wielokrotność 50 złotych) lub Wielorabaty. W przypadku tych drugich dostajesz procentową zniżkę na najtańszy z wybranych produktów, uzależnioną od ich liczby w koszyku. Przy pięciu cena spada do złotówki!

Produkt

Nazwa

Cena

Link do zakupu

Piekarnik

Haier I-Turn 6 HWO60SM6F5BH

1999 zł / 1699 zł

Haier I-Turn 6 HWO60SM6F5BH oferta w RTV Euro AGD

Lodówka

Samsung RB38T676CSA

3099 zł / 2899 zł

Samsung RB38T676CSA oferta w RTV Euro AGD

Pralka

Samsung WW70T554DAE AddWash AI Control

2199 zł / 1899 zł

Samsung WW70T554DAE AddWash AI Control oferta w RTV Euro AGD

Telewizor

Sharp 32DC2E

1199 zł / 999 zł

Sharp 32DC2E oferta w RTV Euro AGD

Suszarka

Electrolux EW7H578SP PerfectCare

2999 zł / 2299 zł

Electrolux EW7H578SP PerfectCare oferta w RTV Euro AGD

Elektronika tańsza nawet o 700 złotych!

  • Haier I-Turn 6 HWO60SM6F5BH - piekarnik z gotowymi przepisami - jest ich aż 350! Ma przydatne na co dzień funkcje, takie jak automatyczne czyszczenie katalityczne, które zachodzi w trakcie pieczenia, a także delikatne domykanie, dzięki czemu nie zniszczysz przypadkiem drzwi. Co ciekawe, jest tu technologia tailor bake, w której grzałki pracują pulsacyjnie - zdaniem producenta jedzenie pieczone w ten sposób jest zdrowsze. Znajdziesz tu również jeden poziom prowadnic teleskopowych.

Haier I-Turn 6 HWO60SM6F5BH grafika dotycząca piekarników

  • Samsung RB38T676CSA - nowoczesny model dla dwu-, a może nawet trzyosobowych rodzin. Mieści łącznie 390 litrów, ma pełny No Frost, dzięki czemu nie musisz przejmować się narastaniem lodu, a także jest dość cichy. Ta chłodziarko-zamrażarka ma też komorę zero Optimal Fresh+, w której ustalisz temperaturę dla mięs lub warzyw, a także Humidity Fresh+ - pod owoce lub warzywa, z kontrolą wilgotności. Całość w eleganckim metalowym graficie oraz w niższej cenie.
  • Samsung WW70T554DAE AddWash AI Control - pralka o załadunku 7 kilogramów, wyposażona w innowacyjny sposób sterowania. AI Control to system łączący intuicyjny polski panel, współpracę z suszarką  i automatyczne dostosowywanie najczęściej wybieranych ustawień oraz rekomendację programów w aplikacji. W tym modelu znajduje się też AddWash, czyli specjalne drzwiczki na zapomniane pranie, oraz funkcje parowe. Dla bardziej higienicznego czyszczenia ubrań.
  • Sharp 32DC2E - mały i dość bazowy. Telewizor po przecenie poniżej 1000 złotych. Ma tylko 32 cale i rozdzielczość HD, natomiast dzięki Aquos Net+ łatwo skorzystasz poprzez niego z najczęstszych aplikacji - Twitcha, Youtube, Netflixa i tym podobnych. Jest tu też wsparcie dla Dolby Digital+ oraz możliwość bezprzewodowego połączenia się z telefonem. Brzmi jak gorszy monitor z tunerem i wbudowanym oprogramowaniem? Tak w sumie jest, taki urok małych ekranów, ale jak ktoś szuka niedrogiego telewizora na działkę, to ten jest faktycznie taniej.

Sharp 32DC2E w salonie

  • Electrolux EW7H578SP PerfectCare - suszarka o pojemności 8 kilogramów. To model ze średniej półki, wyposażony w przydatne programy i funkcje. Na przykład możliwość suszenia w o połowę niższej temperaturze, program outdoor konserwujący odzież wodoodporną lub automatyczne dostosowanie czasu suszenia. Funkcja Reverse Plus z kolei zapewni mniej splątane pranie, dzięki przesuwaniu bębna w obu kierunkach. To ma też zmniejszyć ostatecznie zagniecenia!

Źródło: RTV Euro AGD.

blog comments powered by Disqus
Taniej nawet o 700 złotych - Pralka, suszarka, telewizor 32-calowy