PODPOWIEDZI:
Maraton okazji w RTV Euro AGD

Niedroga myszka optyczna Art Am-85 jest już w sprzedaży

Niedroga myszka optyczna Art Am-85 jest już w sprzedaży

Firma Art proponuje swoją nową myszkę optyczną, wyposażoną w 6 przycisków, a komunikuje się z komputerem bezprzewodowo. Gryzoń sprawdzi się w zastosowaniach biurowych oraz multimedialnych, kosztuje przy tym bardzo niewiele.

Art AM-85 to propozycja dla biur, świetnie sprawdzi się przy pracy z dokumentami i aplikacjami. Możemy z niej także skorzystać w domowym zaciszu, aby wygodnie przeglądać strony www.

Art Am-85

Myszka posiada 6 przycisków, jej DPI jest regulowane a dodatkowym atutem jest schowek na odbiornik USB. Dzięki temu można ją wziąć w podróż, bez ryzyka zagubienia odbiornika.

Art Am-85

Myszkę zasilają dwie baterie AAA, posiada także wyłącznik, dzięki czemu wydłużymy pracę na bateriach. Producent baterie dodaje do zestawu, wraz z instrukcją i odbiornikiem USB. Skuteczny zasięg myszki to ok. 10 metrów.

Art Am-85

» Genius Lychas - tanio i dobrze!

Rozdzielczości mamy aż 3, są to wartości 800/1200/1600 DPI. Przy rozdzielczości 1600 DPI można się nawet pokusić o pogranie w mniej dynamiczne gry.

Poza przyciskami głównymi myszka posiada rolkę, działającą jako przycisk, dwa przyciski pod kciukiem i przycisk zmiany DPI.

Myszka wygląda ładnie i nie łapie odcisków palców.

Do wyboru mamy dwie wersje kolorystyczne myszki: czarno-grafitową (AM-85A) i srebrną(AM-85B)

Myszka optyczna ART AB-85 to wydatek rzędu 29 zł, czyli sprzęt na każdą kieszeń. Producent udziela 24 miesięcznej gwarancji.

blog comments powered by Disqus
Niedroga myszka optyczna Art Am-85 jest już w sprzedaży