PODPOWIEDZI:

Hit kinowy „Grawitacja” do złowienia już za 9,99 zł!

Hit kinowy „Grawitacja” do złowienia już za 9,99 zł!

CDP.PL oraz Warner Bros. Home Entertainment zapraszają na wyjątkową promocję. Do nabycia hit kinowy "Grawitacja" w super cenie 9,99 zł.

"Grawitacja" swoją premierę na DVD będzie miała dopiero za 2 tygodnie, jednak już teraz możecie ją nabyć w CDP.PL

Dzięki umowie z Warner Bros do oferty CDP.PL wejdzie mnóstwo wspaniałych filmów.

"Grawitacja" będzie dostępna w cenie 9,99 zł, ale UWAGA - jedynie przez 24 godziny a także dla pierwszych 1000 osób. Dlatego warto się pospieszyć.

Grawitacja


 

„Wprowadzenie do oferty filmowej cdp.pl tytułów z Warner Bros. to dla nas bardzo ważne wydarzenie. Od dzisiaj wszyscy fani filmów znajdą w naszym serwisie największe światowe przeboje, z takimi gwiazdami jak George Clooney, Sandra Bullock, Ryan Gosling czy Leonardo DiCaprio. Rozpoczęcie współpracy z Warner Bros. Home Entertainment, największym dystrybutorem filmów na świecie, to kolejny krok w rozwoju serwisu CDP.pl i umacniania jego pozycji na rynku cyfrowych dostawców multimediów” – powiedział Michał Gembicki, Dyrektor Zarządzający Cdp.pl.

Dodatkowo każdy kto nabędzie "Grawitację" będzie mógł kupić kolejny tytuł z oferty Warner Bros za okazyjną cenę 24,99.

„Wytwórnia Warner Bros. w swoim portfolio posiada zarówno takie klasyki jak „Casablanca” i „Mad Max”, jak i największe hity ostatnich lat typu „Mroczny Rycerz”, „Władca Pierścieni”, czy nominowany w 10 kategoriach do tegorocznych Oscarów film „Grawitacja”. Ten ostatni mamy przyjemność zaoferować naszym użytkownikom w rewelacyjnej cenie 9,99 zł!„ – dodał Dariusz Nazim, Dyrektor E-commerce w Cdp.pl.

Docelowo Warner Bros. Home Entertainment do oferty wprowadzi ok. 30 filmów. Pełna oferta dostępna jest na cdp.pl.

blog comments powered by Disqus
Hit kinowy „Grawitacja” do złowienia już za 9,99 zł!