PODPOWIEDZI:
HIT Dnia - promocje w sklepie RTV Euro AGD

Do sprzedaży trafiły zapowiadane nowości z serii "Dobra Gra"

Do sprzedaży trafiły zapowiadane nowości z serii "Dobra Gra"

Kilkanaście dni temu zapowiadaliśmy lutowe premiery w serii "Dobra Gra". Do sprzedaży trafiły już 3 ciekawe gry, Monaco, Knock-Knock oraz Joe Danger Mega Pack. Wszystkie tytuły dostępne w cenie 19,90 zł.

„Dobra Gra to nie tylko nazwa serii wydawanej przez Techland. Dobra gra to przede wszystkim podejście, które prezentujemy jako wydawca. Oprócz świetnych gier w rozsądnych cenach, staramy się maksymalnie zadowolić klienta uzupełniając pudełkowe wydania gier o dodatki i rozszerzenia. Takie wydania z DLC, artbookami czy z muzyką z gry są dostępne jedynie w naszej serii, a cena gry pozostaje niezmienna.” – komentuje Tomasz Gawlikowski, Kierownik Marketingu Wydawnictwa Techland.

Monaco

W Monaco wcielamy się w złodzieja i planujemy skok swojego życia. Do przejścia mamy wiele zróżnicowanych misji rabunkowych i sporo możliwości ich rozstrzygnięcia. Gra się najlepiej przy wsparciu innych graczy, Monaco stawia na współpracę. Inspiracją do powstania gry był film "Ocean`s Eleven"

Knock

Knock-Knock to niezwykły horror. Błąkamy się nocą po nawiedzonym domu, starając się przetrwać do świtu. Gra posiada niepowtarzalny klimat i ciekawa oprawę graficzną. Czy uda się dożyć poranka? Przekonacie się kupując ten tytuł.

Joe Danger

Joe Danger to hit znany z konsol. W tej zręcznościówce pokonać musimy aż 300 poziomów, do zabawy używać możemy 20 pojazdów, oraz niesamowitych umiejętności głównego bohatera. Gra posiada także tryb multiplayer, do 4 graczy.

W zestawie znajdują się dwie produkcje:

 Joe Danger

 Joe Danger: The Movie.

 oraz ebook „The Making of Joe Danger”, a także zestaw skórek inspirowanych takimi grami jak Minecraft i Team Fortress.

blog comments powered by Disqus
Do sprzedaży trafiły zapowiadane nowości z serii "Dobra Gra"