PODPOWIEDZI:
Weekendowe Promocje na sprzęt RTV i AGD

Oto lider wśród napędów SSD!

Oto lider wśród napędów SSD!

Dyski serii M5, firmy Plextor w 2013 roku wysunęły się na prowadzenie w kategorii napędów SSD. Dyski z serii M5 otrzymały w Polsce i na świecie aż 87 nagród i wyróżnień, doceniona została wysoka jakość oraz niezawodność napędów Plextora.

Kilka słów o dyskach SSD Plextora.

M5 Pro Xtreme - topowy model, zapewnia najwyższą wydajność oraz niezawodność. Technologie TrueProtect, oraz TrueSpeed i odczyt/zapis na poziomie 540/470 MB/s czynią go liderem rynku. Do tego dysk ten posiada zabezpieczenia przed nieautoryzowanym dostępem.

Plextor M5

M5S - jest to mówiąc prosto dobry dysk, za przystępną cenę. Nie zapewnia aż tak wyśrubowanych parametrów i nie jest naszpikowany tyloma technologiami co wersja Xtreme, jednak rekompensuje to rozsądną ceną. Dysk daje nam niezła wydajność i bezpieczeństwo danych. W tym przypadku oczyta/zapis wynosi 520/390 MB/s.

Plextor M5

M5M - kompaktowa wersja dysku Xtreme, na złączu MSATA. Dysk nie posiada obudowy, dzięki temu jest bardzo lekki, waży tylko 9 gramów, przeznaczony jest dla cianych przestrzeni, np. do zastosowania w ultrabookach. Prędkością odczytu i zapisuj dorównuje niemal dyskom z serii Xtreme.

O sukcesie marki Plextor stanowi dobry stosunek jakości do ceny, szybkość działania, praz niezawodność dysków SSD. Nie bez znaczenia jest wykorzystywanie kontrolera Marvell 9187, w konstrukcjach Plextora. Dyski otrzymują również długą gwarancję producenta, wynoszącą od 3 do 5 lat, w zależności od modelu.

Już wiosną dostępna będzie nowa linia dysków SSD marki Plextor, M6e M.2 PCIe, M6S i M6M. Ceny nie są jeszcze znane.

blog comments powered by Disqus
Oto lider wśród napędów SSD!