PODPOWIEDZI:

Perfekcyjny design odnajdziemy w niesamowitym laptopie dla graczy!

Perfekcyjny design odnajdziemy w niesamowitym laptopie dla graczy!

Razer łączy siły z Koenigsegg w celu opracowania wyjątkowego laptopa dla graczy, z serii Blade. Owoc tego partnerstwa będzie limitowanym produktem. Co wyniknie z tego projektu?

Koenigsegg to legendarny producent samochodów ze szwecji, co ma wspólnego z Razerem? Firma z Carlsbad, Californi wraz ze znanym producentem aut postanowiła stworzyć wyjątkową maszynę do grania.

Laptop Razer Blade ma być perfekcyjnie zaprojektowany, wykonany i bić rekordy wydajności.

Razer Blade

„Każdy najmniejszy szczegół naszych samochodów jest konfrontowany z naszym pragnieniem nieustannego zwiększania wydajności pojazdów.„ – komentuje Christian von Koenigsegg, CEO Koenigsegg Automotive AB. „To dotyczy całości naszej pracy, a nie kilku wybranych rozwiązań. W firmie Razer widzimy partnera w naszych dążeniach – to firma, która odeszła od standardowego myślenia o designie, a jej produkty zapewniają niesamowitą funkcjonalność.”

Razer Blade

Model laptopa, który będzie owocem tej współpracy nie trafi do produkcji seryjnej. Otrzymają go jedynie wybrańcy, fani firmy Razer oraz posiadacze superaut Koenigsegg.

Laptop Razer Blade światu zostanie pokazany w marcu 2014 roku, podczas Geneva International Motor Show. Tam właśnie komputer pokaże swoją niesamowitą moc obliczeniową.

Razer Blade

„Moim zdaniem, wszelkie innowacje w designie można oceniać poprzez zestawienie ze wspaniałymi projektami Koenigsegga – marki, która łączy piękno, wydajność i nieposkromioną moc.” – mówi Min- Liang Tan, współzałożyciel, CEO i dyrektor kreatywny Razer. „Nasza wspólna obsesja na punkcie maksymalnych osiągów sprawia, że ekscytująca praca z Christianem i z jego ekipą to dla nas honor.”

blog comments powered by Disqus
Perfekcyjny design odnajdziemy w niesamowitym laptopie dla graczy!