PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Recenzja Razer Phone 2 - nie dla każdego gracza

Oto pierwszy na świecie mechanizm do klawiatur mechanicznych dedykowany graczom!

Oto pierwszy na świecie mechanizm do klawiatur mechanicznych dedykowany graczom!

Firma Razer postanowiła stworzyć pierwsze na świecie przełączniki mechaniczne, dedykowane tylko i wyłącznie graczom. Czy szykuje nam się rewolucja na rynku klawiatur mechanicznych?

Nowe przełączniki Razera jako pierwsi mieli okazję przetestować eSportowcy z całego świata.

Co wyróżnia Razer™ Mechanical Switch? Zostały stworzone specjalnie do grania, a nie do pisania!

Razer

Firma z Carslbad, w Kalifornii zadbała o to, aby ich nowe przełączniki zostały docenione przez najlepszych graczy na świecie. Razer wyszedł na przeciw oczekiwaniom profesjonalistów, tak aby nawet najbardziej wymagający z nich docenili ich zalety.

Razer

Produkcja nowych switchów co prawda odbywa się w fabrykach zewnętrznych firm, jednak nad procesem ciągle czuwają eksperci Razera. Nieustannie trwają także ciężkie testy, przeprowadzane przez czołowych eSportowców świata.

„Nasze nowe mechanizmy zastosowane w tegorocznej edycji Razer BlackWidow dają wrażenie płynniejszej i lżejszej pracy. Używając ich podczas gry mogę po prostu działać szybciej.” – mówi Jens „Snute” Aasgaard z Team Liquid. „Nowe rozwiązanie jest solidne i niezwykle wygodne, szczególnie podczas dłuższych sesji treningowych, czy podczas samych turniejów.”

„Zamiast koncentrować się na wygodzie podczas pisania elaboratów – tak jak zrobili to twórcy popularnych przełączników do tej pory – postanowiliśmy skupić się na fazie pomiędzy uruchomieniem a zwolnieniem mechanizmu i dostroić go do potrzeb graczy.” – mówi Min-Liang Tan, współzałożyciel, CEO i dyrektor kreatywny Razer. „Nasi inżynierowie mieli na celu stworzenie rozwiązania szybkiego, dokładnego i wytrzymałego, dzięki czemu gracze po prostu zyskają przewagę. Dzięki zastosowaniu nowych mechanizmów w Razer BlackWidow, kultowa i najpopularniejsza na świecie klawiatura gamingowa stała się jeszcze lepsza.”

Nowe przełączniki Razera są już dostępne! Wyposażone są w nie między innymi klawiatury Razer BlackWidow.

Producenci zewnętrzni także mogą ich używać w swoich klawiaturach, więc być może niedługo przełączniki Razera staną się standardem wśród graczy? Dostępne są dwie wersje, Razer Green działa przy nacisku równym 50g, Razer Orange potrzebują siły nacisku jedynie 45g.

blog comments powered by Disqus
Oto pierwszy na świecie mechanizm do klawiatur mechanicznych dedykowany graczom!