PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jak dobrze złożyć komputer i uniknąć problemów - Poradnik

Laptopy hybrydowe komputerami przyszłości?

Laptopy hybrydowe komputerami przyszłości?

Obecnie wielu producentów urządzeń mobilnych dąży do tego, by w jak najmniejszej powierzchni zamknąć urządzenie bardzo wydajne i wszechstronne. Czasem stosowane są też różne połączenia - np. tabletu z notebookiem. Właśnie takie hybrydy zaczynają cieszyć się coraz to większą popularnością. Dowiedzcie się więcej o tego typu urządzeniach i ich największych zaletach.

Wiele osób zastanawia się nad zakupem mobilnego urządzenia typu tablet lub notebook. W takim przypadku, kuszącą propozycją stają się hybrydowe urządzenia 2 w 1 - laptop połączony z tabletem. Idzie za tym odpowiednia wydajność, komfort pracy, a także duża mobilność.

Urządzenia tego typu posiadają dotykowe ekrany, które w razie potrzeby można odłączyć od klawiatury. Wtedy zyskujemy mobilność - tablet bez klawiatury możemy zabrać praktycznie wszędzie i w każdej chwili odczytać maila czy przejrzeć strony internetowe. Pracując na odłączanej klawiaturze mamy znów większy komfort i funkcjonalność - który tryb pracy wybierzemy zależy tylko od nas i od danej sytuacji. Standardowe laptopy tego wyboru nam nie dają.

Toshiba Satellite W30t

Laptopy hybrydowe to idealne rozwiązanie dla osób, które często podróżują i potrzebują stałej łączności oraz dostępu do sieci. Najpopularniejszy system operacyjny stosowany najczęściej w hybrydowych urządzeniach to Windows 8.1. Dzięki niemu w pełni wykorzystamy zalety dotykowych ekranów. Urządzenia te dobrze sprawdzą się w przedsiębiorstwach, które poszukują uniwersalnych rozwiązań i sprzętu elektronicznego, który będzie w stanie dostosować się do każdej sytuacji biznesowej.

Jeżeli już szukamy hybrydowego urządzenia, to ciekawą propozycją jest seria Satellite W30t od Toshiby z przestronnym, dotykowym wyświetlaczem IPS HD o przekątnej 13,3’’ oraz głośnikami stereo z systemem wzbogacania dźwięku DTS Studio Sound. Jest tu również port Micro-USB to oddzielnego ładowania, port Micro-HDMI do wyświetlania multimediów na telewizorach HD oraz gniazdo na kartę Micro-SD do prostego transferowania ulubionych plików.

blog comments powered by Disqus
Laptopy hybrydowe komputerami przyszłości?
Autor: Łukasz