PODPOWIEDZI:

Ulubiona muzyka w każdym miejscu - bezprzewodowy głośnik JBL Flip2

Ulubiona muzyka w każdym miejscu - bezprzewodowy głośnik JBL Flip2

JBL Flip2 to jeden z bardzo multimedialnych głośników bezprzewodowych od uznanej marki JBL. Model ten został wyróżniony nagrodami CES Innovation Award podczas tegorocznej Międzynarodowej Wystawy Elektroniki Użytkowej. Dowiedzcie się o nim więcej z naszego newsa.

JBL Flip2 to bezprzewodowy głośnik, który oferuje przede wszystkim ogromną mobilność - jego wymiary są niewielkie i pozwalają zabrać go praktycznie wszędzie. Mimo tak małej konstrukcji, urządzenie skrywa w sobie dwa 40-milimetrowe głośniki i port basowy. Skutkuje to pełnym brzmieniem tonów niskich i wokali oraz dynamiczną głębią odsłuchu.

Ranking głośników

JBL Flip2 to nie tylko multimedialny głośnik. Ma on również wysokiej klasy wbudowany mikrofon. Dzięki niemu może z powodzeniem pełnić funkcję zestawu głośnomówiącego o regulowanym poziomie głośności. Dużym plusem jest tu opatentowany układ eliminacji zniekształceń i szumów SoundClear.

JBL Flip2

Urządzenie obsługuje również technologię Bluetooth, umożliwiającą strumieniowe odtwarzanie dźwięku stereo (przy użyciu funkcji NFC) z każdego smartfonu i tabletu. Głośnik na jednym ładowaniu oferuje do 5 godzin grania. W zestawie mamy wysokiej klasy pokrowiec.

JBL Flip 2 – Cena 599 zł

Główne dane techniczne głośnika JBL Flip 2:

Głośniki: 2 x 40mm

Moc wzmacniacza: 2x 6 W

Pasmo przenoszenia: 100 Hz – 20 kHz

Współczynnik S/N: 80dB

Źródła: Liniowe (Aux) i Bluetooth

Bateria: Litowo polimerowa (3,7V, 2000mAh, 7,4Wh)

Czas pracy: ok. 5 godzin (zależnie od głośności)

Czas ładowania: 3 godziny

Wymiary: 65mm x 160 mm

Częstotliwość Bluetooth: 2,402 – 2,480 GHz

Moc Bluetooth: 0 – 4 dBm

Modulacja B: GFSK, ./4 DQPSK, 8DPSK

blog comments powered by Disqus
Ulubiona muzyka w każdym miejscu - bezprzewodowy głośnik JBL Flip2