PODPOWIEDZI:

Dostępne są akcesoria do projektorów PicoPix

Dostępne są akcesoria do projektorów PicoPix

Trzecia generacja projektorów PicoPix zyskała nowe złącza. Umożliwiają one podłączenie do projektora szeregu ciekawych akcesoriów. O co możemy rozbudować projektor? Przekonacie się w tym tekście.

Projektory z serii PicoPix, dokładnie modele PicoPix 3407, 3410 i 3610, posiadają na spodzie nowy typ złącza. Do tego złącza możemy przyłączyć stację, która zwiększy możliwości urządzenia.

 PicoPix

Pierwsza propozycja to stacja dźwiękowa PPA7300. Urządzenie to nic innego jak dwa głośniki o mocy 2 W każdy, czyli 4 razy więcej niż 1 W głośniczek projektora. Poza tym stacja zaopatrzona jest we własną baterię, dwukrotnie wydłużając czas pracy projektora.

Dodatkowy atut to wyświetlanie obrazu z pełną jasnością lampy, bez redukcji światła o 40%, jak to ma w przypadku zasilania z wewnętrznego akumulatora projektora, gdy nie jest podłączony do sieci elektrycznej.

 PicoPix


» Zobacz PicoPix 248o w akcji!


Stacja PPA7301 posiada dodatkowo antenę, umożliwiającą odbiór cyfrowej telewizji naziemnej (DVB-T).

Kolejne innowacja w trzeciej generacji projektorów PicoPix to pełnowymiarowy port USB, umożliwiający podłączenie przeróżnych peryferiów. Przewód oznaczony jako PPA1240 umożliwi przesłanie obrazu w standardzie MHL.

 PicoPix

Ostatni gadżet to etui PPA4200, ładnie wygląda, a także ułatwia transport i przechowywanie projektora.

PicoPix

Wszystkie akcesoria objęte są 24 miesięczną gwarancją producenta, ceny poznamy w marcu.

blog comments powered by Disqus
Dostępne są akcesoria do projektorów PicoPix