PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Najwydajniejsze grzejniki olejowe |TOP 5|

MPM-160-KB-21 - idealna chłodziarka dla małej kuchni

MPM-160-KB-21 - idealna chłodziarka dla małej kuchni

Wasza kuchnia nie dysponuje zbyt wielką przestrzenią, a pragniecie mieć dobrą i jak najbardziej pojemną lodówkę? Być może mamy coś idealnego dla Was. Firma MPM prezentuje bowiem swoją chłodziarkę z zamrażalnikiem dolnym 160-KB-21. Dowiedzcie się o niej więcej z naszego newsa.

MPM-160-KB-21 to solidna chłodziarka z zamrażalnikiem dolnym o niewielkich wymiarach. Będzie ona idealnym rozwiązaniem w przypadkach, gdy liczy się dla nas każdy centymetr w kuchni. Węższa i płytsza (45 cm x 54 cm) od tradycyjnych urządzeń, chłodziarka MPM-160-KB-21 może skutecznie uchronić nas od ścisku w kuchni.

Zobacz prezentację blendera MPM model MBL-07

Ważną jej cechą jest to, że została ona zaprojektowana tak, aby przy niewielkich gabarytach umożliwić przechowywanie i mrożenie żywności, nawet dla 2-3 osobowej rodziny. Połączenie niewielkich wymiarów z optymalną pojemnością jest jednym z największych atutów tego modelu.

MPM-160-KB-21

Dokładna pojemność wynosi tu 106 litrów. Na czterech poziomych półkach można poukładać zapasy spożywcze na kilka dni. Mamy tu również dolny, wysuwany pojemnik idealny na przechowywanie warzyw czy owoców. Butelki czy drobne słoiki najlepiej jest trzymać na półkach na drzwiach. Dodatkowo mamy tu do dyspozycji 50-cio litrowy zamrażalnik, który zamrozi zapasy mięsa, pieczywa czy gotowych dań. Jak widać, chłodziarka MPM-160-KB-21 jest bardzo wszechstronna i zapewni odpowiednie miejsce dla każdego rodzaju produktów spożywczych przy wymiarach zdecydowanie mniejszych od standardowych lodówek.

Cena MPM-160-KB-21: 949 zł

blog comments powered by Disqus
MPM-160-KB-21 - idealna chłodziarka dla małej kuchni
Autor: Łukasz