PODPOWIEDZI:

ART AP-59 - niedrogie, składane słuchawki nauszne

ART AP-59 - niedrogie, składane słuchawki nauszne

W ofercie firmy ART pojawił się nowy model słuchawek nausznych - ART AP-59. Produkt cechuje się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości. Zaletą jest tu także składana konstrukcja słuchawek czy kilka wersji kolorystycznych. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z tymi słuchawkami.

ART AP-59 to nowe słuchawki nauszne od marki ART. Posiadają one dwa wtyki mini jack 3,5 mm, podłączane do wyjścia audio i wejścia mikrofonowego w komputerze. Na pilocie mamy mikrofon oraz regulację głośności. Słuchawki można łatwo i szybko złożyć do niewielkich rozmiarów, co powinno ułatwić ich transport i podnieść mobilność.

ART AP-59

Również jakość dźwięku nie zawodzi jak na ten przedział cenowy. Pasmo przenoszenia słuchawek to zakres od 20 Hz do 20 kHz, a impedancja wynosi 32 Ohm. Czułość mikrofonu to natomiast 102 dB (+/- 3 dB). ART AP-59 to także dość długi przewód - 1,8 metra.

Przeczytaj o innych słuchawkach marki ART - ART AP-57

ART AP-59 to słuchawki o szerokim zastosowaniu - rozmowy Skype, muzyka czy gry. Zapewnią też odpowiednią wygodę nawet po wielu godzinach użytkowania. Dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej (ART AP-59A), czerwonej (ART AP-59B) i niebieskiej (ART AP-59C).

ART AP-59 2

Słuchawki ART AP-59 objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, a ich sugerowana cena detaliczna wynosi 59 PLN brutto.

blog comments powered by Disqus
ART AP-59 - niedrogie, składane słuchawki nauszne